Jana Wagner – Żywi ludzie

Pełen akcji thriller psychologiczny o tym, jak pozostać człowiekiem w nieludzkich warunkach.

Jana Wagner - Żywi ludzie – Monitor Rynkowy

Jedenaście osób – ośmioro dorosłych i troje dzieci – ukryło się przed pandemią nieznanej zabójczej choroby na małej wyspie pośrodku karelskiej tajgi. Ale czy to oznacza, że najgorsze już jest za nimi? Zdołali przeżyć, ale co dalej?

Są odcięci od świata. Będą musieli spędzić razem surową zimę, znaleźć pożywienie, stawić czoło nowym zagrożeniom, a przede wszystkim nauczyć się akceptować siebie nawzajem. Wybór, przed którym stoją, jest prosty: zmień się albo zgiń.

Żywi ludzie to kontynuacja Pandemii, głośnego thrillera o przetrwaniu w czasach zarazy, na podstawie którego nakręcono serial Ku jezioru.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/zywi-ludzie.html

Podziel się:

Nastepne

Brian Lumley - Nekroskop

pt. sie 11 , 2023
Od nieumarłego wampira spoczywającego w rumuńskim grobowcu Borys Dragosani próbuje wydobyć sekret diabelskiej potęgi, tak wielkiej, że przy jej pomocy będzie mógł zdominować ściśle tajną agencję sowieckiego wywiadu paranormalnego. Dragosani to nekromanta – człowiek, dla którego śmierć nie jest granicą. Przy pomocy wampira Tibora Ferenczyego, Dragosani posiadł zdolność wydzierania tajemnic dusz i umysłów umarłych. Borys ma jednak godnego siebie przeciwnika. To Harry Keogh – NEKROSKOP. Harry także potrafi siłą swego […]
Brian Lumley - Nekroskop – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie