Julia Quinn, Suzanne Enoch, Karen Hawkins, Mia Ryan – Lady Whistledown kontratakuje

Najnowsze sekrety świata Bridgertonów prosto od lady Whistledown, nieuchwytnej autorki kroniki towarzyskiej z okresu regencji!

Julia Quinn, Suzanne Enoch, Karen Hawkins, Mia Ryan - Lady Whistledown kontratakuje – Monitor Rynkowy

Julia Quinn zachwyca: Czarujący łowca posagów zostaje złapany przez najbardziej pożądaną debiutantkę sezonu… Teraz zaś musi udowodnić, że chce skraść serce, a nie majątek damy.

Suzanne Enoch zwodzi: Niewinna panienka, która całe życie starannie unikała skandali, nagle – i w tajemnicy – staje się obiektem zalotów najbardziej znanego londyńskiego hulaki.

Karen Hawkins kusi: Ciągle podróżujący wicehrabia wraca do domu, by ożywić namiętny ogień swojego małżeństwa… Tu jednak odkrywa, że niełatwo mu będzie ponownie zdobyć swą piękną, nieprzejednaną żonę.

Mia Ryan czaruje: Prześliczna, niezależna służąca traci głowę, kiedy szarmancki książę okazuje jej romantyczne zainteresowanie… co prowadzi do skandalu, który może zrujnować ich oboje.

Tego wszystkiego dowiecie się tylko od lady Whistledown!

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/lady-whistledown-kontratakuje.html

Podziel się:

Nastepne

Elle Kennedy - The Mistake. Błąd

czw. kwi 4 , 2024
Odkryj emocje na lodzie i miłość poza taflą w wyjątkowej serii „OFF-CAMPUS”. …on lubi zdobywać nie tylko bramki… John Logan może mieć każdą dziewczynę. Dla gwiazdy hokejowej ligi uniwersyteckiej życie to nieustająca zabawa, ale za zabójczym uśmiechem i luzackim wdziękiem kryje się nieśmiałość i lęk przed przyszłością po studiach. Spotkanie z seksowną Grace Ivers, studentką pierwszego roku, jest odskocznią, której właśnie tak bardzo potrzebuje… Jednak gdy po bezmyślnym błędzie ona […]
Elle Kennedy - The Mistake. Błąd – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie