Ks. Piotr Pawlukiewicz – Nadzieja nigdy nie umiera

Kapłan swoimi słowami kruszył lody i trafiał prosto w serca, także takie, w których zagościło zwątpienie. Nie bał się łamać schematów, a teologiczne zawiłości objaśniał z właściwym sobie humorem.

Ks. Piotr Pawlukiewicz - Nadzieja nigdy nie umiera – Monitor Rynkowy

W zbiorze niepublikowanych wcześniej tekstów ks. Piotr pokazuje, jak odnaleźć nadzieję, uczy wiary i poszukiwania sensu – zawsze i mimo wszystko. A także zachęca do uwierzenia w to, że pokładanie nadziei w Bogu nigdy nie zawodzi .

Wydaje c się, że nic już nie ma sensu? Zastanawiasz się skąd czerpać siłę, gdy codzienność nie szczędzi wyzwań? Ksiądz Piotr zainspiruje cię do znalezienia odpowiedzi na te pytania.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/nadzieja-nigdy-nie-umiera-ks-pawlukiewicz-piotr-259851?query=nadzieja%20nie

Podziel się:

Nastepne

Adrian Markowski - Dni, tygodnie i miesiące z sową, jeżem i zającem

pon. lis 27 , 2023
Łatwa nauka dni tygodnia, miesięcy i pór roku. Niezależenie od tego, czy nazwy i kolejność dni tygodnia i miesięcy sprawiają kłopot twojemu dziecku, czy też nie, ta książka jest dla niego. Przecież każdy musi się nauczyć, że piątek jest po czwartku, a wrzesień po sierpniu, a najlepiej i najszybciej uczymy się wtedy, gdy sprawia nam to przyjemność. Autor zawartych w książce zabawnych wierszyków nie tylko uczy dzieci, ale przede wszystkim […]
Adrian Markowski - Dni, tygodnie i miesiące z sową, jeżem i zającem – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie