M. Scott Peck – Droga rzadziej przemierzana

Książka, która wywarła wielki wpływ na życie intelektualne i duchowe kilku pokoleń czytelników na całym świecie.

M. Scott Peck - Droga rzadziej przemierzana – Monitor Rynkowy

Kiedy M. Scott Peck, amerykański psychiatra, myśliciel i neurolog, opublikował w 1978 roku swoją opartą na własnych doświadczeniach terapeutycznych książkę w stosunkowo niewielkim nakładzie 5000 egzemplarzy, zapewne nie przypuszczał, że stanie się ona jednym z największych bestsellerów na świecie i zostanie przełożona na prawie 30 języków.

Uznając już w słynnym pierwszym zdaniu swojej książki, że „życie jest trudne” i że droga do duchowego rozwoju jest długa, autor nie stara się zniechęcić czytelników listą radykalnych i gwałtownych zmian w naszym życiu, ale raczej delikatnie prowadzi ich przez trudny i często mozolny proces w kierunku wyższego poziomu samozrozumienia.

Napisana przystępnym stylem, który jest ponadczasowy w swoim przesłaniu odkrycia naszej własnej drogi, książka pozwala nam zgłębić naturę pełnych miłości związków i prowadzi nas ku nowemu spokojowi i pełni życia. Pomaga nam również ustalić, jak odróżnić zależność od miłości, jak stać się bardziej wrażliwym rodzicem i – ostatecznie – jak stać się prawdziwym sobą.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/droga-rzadziej-przemierzana-wyd-2023.html

Podziel się:

Nastepne

Wybierz program dofinansowań do wymiany pieca,  wspierający efektywność energetyczną

pon. wrz 11 , 2023
„Czyste Powietrze” to tylko początek – poznaj program dofinansowań, który oferuje nie tylko dotacje, ale także dodatkowe bezzwrotne wsparcie dla przedsięwzięć poprawiających efektywność energetyczną. Dowiedz się, jak możesz zmniejszyć koszty energii, dbając jednocześnie o środowisko. Efektywność energetyczna to kluczowy element walki ze zmianami klimatycznymi. Dlatego przedsiębiorstwa, instytucje i obywatele zobowiązani są do osiągnięcia określonych wskaźników oszczędności energii. EnMS Polska wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom, oferując innowacyjny program dofinansowań. Dzięki niemu można […]
Wybierz program dofinansowań do wymiany pieca,  wspierający efektywność energetyczną – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie