Maryann Karinch – Podręcznik antymanipulacji

Aby wydobyć od kogoś prawdę, potrzeba dwóch rodzajów umiejętności.

Maryann Karinch - Podręcznik antymanipulacji – Monitor Rynkowy

Pierwszy z nich to umiejętności interpersonalne, konieczne do pozyskania faktów. Ważniejsze mogą się jednak okazać inne zdolności: umożliwią ci ona osądzenie, czy uzyskane informacje rzeczywiście się ze sobą wiążą, czy są prawdziwe, i rozpoznanie związanych z nimi emocji.

W Nagiej prawdzie najwięksi eksperci ze świata wywiadu, biznesu i egzekwowania prawa ujawniają, jak zdobywają informacje, których potrzebują, i podpowiadają, jak i ty możesz to zrobić. Znajdziesz tutaj:

  • osiem motywatorów rozmowy, które pomogą ci dotrzeć do prawdy,
  • techniki ułatwiające zamienienie wrogich źródeł w pomocne,
  • środki do kontrolowania przebiegu rozmowy,
  • zdobywanie prawdy poprzez e-mail lub telefon.

Czy twoim celem jest przesłuchanie podejrzanych i świadków, pomoc komuś w nagłej potrzebie, zorientowanie się, kto kłamie lub oszukuje, czy rozwinięcie swoich zdolności?

Wydawnictwo Bellona poleca zakup książki: https://www.bellona.pl/tytul/podrecznik-antymanipulacji/

Podziel się:

Nastepne

Graham Masterton - Szpital Filomeny

czw. wrz 14 , 2023
W tych opuszczonych korytarzach wciąż czai się ból. I zniszczy każdego, ktokolwiek odważy się przestąpić próg Szpitala Filomeny. Niektóre miejsca powinny zostać zapomniane na zawsze. Ale ciężko zapomnieć o imponującej zabytkowej rezydencji położonej w ogromnym parku. Zwłaszcza jeśli żyje się z tego, że kupuje się właśnie takie budynki, odnawia je i sprzedaje za grube miliony. Tak jak Lilian Chesterfield, która sądzi, że właśnie zrobiła świetny interes, kupując dawny szpital wojskowy. […]
Graham Masterton - Szpital Filomeny – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie