Max Czornyj – Geneza Zła

Zło mogło być wszędzie, a z pewnością miejsce na nie było w sercu każdego człowieka.

Max Czornyj - Geneza Zła – Monitor Rynkowy

Komisarz Deryło poszukuje wytchnienia w ustroniu nad Bałtykiem. Jednak Zło nie spuszcza go z oczu. Kilkadziesiąt kilometrów dalej dochodzi do potwornej zbrodni. Pewna kobieta zostaje zamordowana tak brutalnie, jakby sprawcą był prawdziwy diabeł.

Tymczasem w okolicy pojawia się tajemniczy badacz wiary w zjawiska paranormalne, a grupka dzieci rozpoczyna niezwykłą grę. Ponoć jej autorem jest sam szatan.

Deryło zostaje wplątany w wydarzenia, które zachwieją jego wszelkimi przekonaniami. Aby zrozumieć okrutną prawdę będzie musiał odkryć przerażającą genezę Zła.

Zła, z jakim do tej pory nigdy się nie spotkał. I które być może tkwi w nim samym.

Nieustanne zwroty akcji przyprawiają o zawrót głowy.

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/zlo-czornyj-max,p1407743837,ksiazka-p?qa=geneza%20z&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Geometria przestrzenna bez tajemnic

czw. lis 2 , 2023
Profesor uczelni dr Jacek Stańdo, zastępca Dyrektora Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej, jako absolwent matematyki i informatyki, zamiłowanie do nowoczesnych technologii rozwija od lat. Obecnie z powodzeniem przekazuje je swoim uczniom. – Jako jedni z pierwszych w Polsce realizowaliśmy matury w formie zdalnej już wiele lat temu. Moim największym marzeniem jest zbudowanie inteligentnego systemu do nauczania matematyki. Do tej pory udało mi się już stworzyć system generatorowy, wspomagający […]
Geometria przestrzenna bez tajemnic – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie