Max Czornyj – Zmora

Strach to życie. Ci, którzy chcą umrzeć, nie czują strachu.

Honoriusz Mond nie wierzy w pecha. Jednak nie dość, że za sprawą niedawnego śledztwa ożywają w nim przerażające demony z przeszłości, to pewnego dnia dostaje niezrozumiałą wiadomość. Jej nadawcą ma być sama Śmierć.

W przeciwieństwie do Monda, Allegra Szmit wierzy w zjawiska paranormalne. Tymczasem ktoś, kto wciąga ich w szaloną grę, najwyraźniej zna tajemnice, których strzegą wyłącznie umarli.

W Krakowie dochodzi do makabrycznych zbrodni. Kim lub czym jest Śmierć? Jakie sekrety skrywa Mortalista? A może to on jest uwikłany w przerażające mordy?

Szalone tempo wydarzeń, nieustanne zwroty akcji i mroczne tajemnice. A na końcu zawsze jest… Śmierć. Macie odwagę spojrzeć jej w twarz?

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/mond-honoriusz-mond-tom-4-czornyj-max,p1392871704,ksiazka-p?qa=zmora&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła przysługuje każdemu. Czy Twoi klienci o tym też wiedzą?

śr. wrz 13 , 2023
Podczas zmiany źródła ciepła Twoi klienci mogą skorzystać z dodatkowego wsparcia finansowego. Od 2021 roku, opłaty związane z zakupem i unieważnianiem „białych certyfikatów” widoczne na rachunkach za energię mogą zostać zwrócone jako środki wspierające inwestycję w bardziej efektywne źródła ciepła. EnMS Polska pełni rolę operatora programów dofinansowań, oferując swoje wsparcie zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom w procesie uzyskiwania finansowego wsparcia. Przedsiębiorstwa działające w sektorze energetyki mają obowiązek realizacji rocznych […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie