Mistrzostwo kreacji przestrzeni

Dzielnica Lawendy. Nowe osiedle, które stanowi część całego Miasteczka Jutrzenki, usytuowanego na warszawskich Włochach.  Klienci mogą tu wybierać dla siebie lokum spośród mieszkań dwu- lub czteropokojowych. Są bardzo funkcjonalne, mają wygodne, duże balkony. Projekt wyróżnia się ekologicznymi udogodnieniami oraz strefą Aurec Active, która charakteryzuje wszystkie projekty Aurec Home. Podobnie jak na swoich pozostałych osiedlach, deweloper zadbał o to, by wszystko, czego potrzeba do życia, znajdowało się w zasięgu ręki.

Dzielnica Lawendy jest miejscem, gdzie architektura współgra z naturą. Roślinność i  spokój tej okolicy tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wiedząc o tym, Aurec Home doskonale wkomponowywał w tę harmonię swoje budynki.

– Budujemy w Warszawie od kilku lat, a całość tego imponującego projektu nosi nazwę Miasteczko Jutrzenki. To kompleks luksusowych nieruchomości, które były zainspirowane zarówno tradycją, jak i innowacyjnymi koncepcjami. Każdy wyposażyliśmy w piękne balkony i ekologiczne rozwiązania, takie jak instalacje fotowoltaiczne czy systemy gromadzenia deszczówki – opowiada Mariola Żak, dyrektor marketingu i sprzedaży Aurec Home.

Aurec jest znany z dbałości o szczegóły: od kształtu okien, poprzez kolorystykę dachów, aż po materiały wykończeniowe. Każdy detal ma znaczenie i wpisuje się w większą narrację piękna i funkcjonalności.

Pasja dewelopera do tworzenia nowatorskich, ekologicznych domów przyciąga mieszkańców zarówno z Warszawy, jak i z innych zakątków Polski. Mieszkania wybudowane przez Aurec Home sprzedają się wyśmienicie. Ale  warto podkreślić, że to nie tylko wybitny deweloper. Firma jest również aktywnym obrońcą środowiska, promuje zrównoważone praktyki budowlane i działa na rzecz ochrony lokalnej przyrody. Lokatorzy ekologicznej inwestycji Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanej na warszawskich Włochach mają możliwość realizacji swoich pasji ogrodniczych w szklarniach przeznaczonych do uprawy warzyw, ziół czy kwiatów. Na najmłodszych lokatorów czeka edukacyjny plac zabaw, a na ich rodziców – osiedlowe kawiarenki.

– Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu dajemy początek nie tylko nowym osiedlom, ale i wspólnotom ludzi będących dla siebie kimś więcej niż tylko sąsiadami – podkreśla Shraga Weisman, prezes spółki. – Wyjątkową inwestycją Aurec Home jest Fabrica Ursus: miejsce, które wyróżnia nieprzeciętna architektura połączona z historią. Część zabudowy mieszkaniowej tworzą pozostające pod ochroną konserwatora zabytków fragmenty dawnej fabryki Ursus. Jest to zdecydowanie jedna z najciekawszych inwestycji w dzielnicy Ursus. Przyznaję, jesteśmy deweloperem ambitnym i kreatywnym. W fazie projektów są dwa osiedla; przez jedno będzie przepływać rzeka, a mieszkańcy drugiego będą mieli dostęp do… własnego kawałka lasu.

Podziel się:

Nastepne

Rena Barron - Władca dusz

czw. lis 16 , 2023
Finałowy tom porywającego cyklu fantasy „Królestwo dusz”, w którym gra toczy się o najwyższą stawkę. Arrah wiele kosztowała walka z Królem Demonów. Teraz dziewczyna musi zrozumieć swoje dziedzictwo i zawrzeć niełatwy sojusz ze swoim ukochanym Rudjekiem, władcą mroku i pozostałymi oriszami, mając nadzieję na przywrócenie pokoju we wszystkich ich światach. Ale gdy półdemoniczna siostra Arrah odzyskuje siły i ponownie dąży do zagłady, ratunkiem może okazać się ostateczne poświęcenie. Historia pełna […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie