Rena Barron – Władca dusz

Finałowy tom porywającego cyklu fantasy „Królestwo dusz”, w którym gra toczy się o najwyższą stawkę.

Arrah wiele kosztowała walka z Królem Demonów. Teraz dziewczyna musi zrozumieć swoje dziedzictwo i zawrzeć niełatwy sojusz ze swoim ukochanym Rudjekiem, władcą mroku i pozostałymi oriszami, mając nadzieję na przywrócenie pokoju we wszystkich ich światach.

Ale gdy półdemoniczna siostra Arrah odzyskuje siły i ponownie dąży do zagłady, ratunkiem może okazać się ostateczne poświęcenie.

Historia pełna mroku i niebezpieczeństw, inspirowana legendami o ludowej magii. Fascynujący świat, zbudowany na bazie mitologii i wierzeń Afryki Zachodniej.

Wydawnictwo Jaguar poleca zakup książki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/sklep/produkt/1066/wladca-dusz

Podziel się:

Nastepne

<strong>Herbapol Poznań – na drodze rozwoju</strong>

czw. lis 16 , 2023
Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol są jednymi z najstarszych i najbardziej cenionych przedsiębiorstw zielarskich w Polsce. Firma wyznacza trendy, inspiruje do działania na rzecz zdrowego trybu życia oraz dba o wizerunek i zrozumienie roli fitoterapii w leczeniu pacjentów. O dalszym rozwoju spółki oraz planach na nadchodzące miesiące opowiada Tomasz Kaczmarek, prezes zarządu Poznańskich Zakładów Zielarskich Herbapol S.A., w rozmowie z Adrianem Morelem. Z jakimi wyzwaniami aktualnie boryka się branża farmaceutyczna? Jaki […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie