Monika Maciewicz – Żmijątko

Bo życie wiedźmy jest kołowrotem… Nastała wiosna, lecz zamiast wybuchu zieleni panuje susza, a wokół mnożą się tajemnice.

Monika Maciewicz - Żmijątko – Monitor Rynkowy

Dlaczego kamienna baba leży na ziemi? Co wróżą spadające gwiazdy? Jakie sekrety kryje Welesowe źródło oraz dziewczyna o czerwonych włosach?

Wiedma zostaje rzucona w wi r nowych przygód w świecie pełnym wodnic, rusałek, utopców, chmurników oraz zmór. Wplątana w odwieczną walkę pana nieba, Peruna, z władcą podziemi, Welesem, odbędzie najtrudniejszą podróż – do korzeni drzewa życia.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/zmijatko.html

Podziel się:

Nastepne

<strong>Firma nauczyła mnie pokory</strong>

pon. cze 26 , 2023
O tym, jak rozpocząć biznes w wieku 16 lat, osiągnąć sukces i budować relacje z pracownikami – mówi Łukasz Siwik, współzałożyciel firmy Lano Meble w szczerym wywiadzie z Tomaszem Popławskim. Pańska historia biznesowa jest dosyć nietypowa. Zaczynał pan z ojcem i bratem rozkręcać firmę, mając 16 lat. Czy w takim wieku jest się przygotowanym na to, co czeka człowieka w tak wymagającym środowisku, jakim jest budowa przedsiębiorstwa od podstaw? Przede wszystkim dużym bodźcem do działania byłą dla […]
<strong>Firma nauczyła mnie pokory</strong> – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie