Rick Rubin – Akt twórczy Nowy sposób bycia

Wielu sławnych producentów muzycznych jest znanych ze swojego charakterystycznego brzmienia, które bywa popularne w określonym momencie.

Rick Rubin - Akt twórczy Nowy sposób bycia – Monitor Rynkowy

Rick Rubin wyróżnia się czymś innym: tworzy przestrzeń, w której artyści różnych gatunków i tradycji mogą skupić się na tym, kim naprawdę są i co naprawdę oferują. Przez lata współpracował z najróżniejszymi muzykami: od Adele po Black Sabbath, od Johnny’ego Casha po Jaya-Z. Jego praktyką stało się pomaganie twórcom w przekraczaniu narzuconych im oczekiwań.

Akt twórczy to piękna i wyjątkowa refleksja na temat procesu twórczego. W swojej książce Rubin dzieli się mądrością płynącą z wieloletniego doświadczenia. Głęboko zastanawiając się nad źródłami kreatywności, odkrył, że bycie artystą nie polega na zgromadzeniu konkretnego dorobku, lecz na związku, jaki mamy z światem.

Kreatywność ma swoje miejsce w życiu każdego z nas i każdy może uczynić to miejsce większym. Czy jesteś twórcą potrzebującym bodźca, czy po prostu zbliża się termin oddania pracy, a ty utknąłeś – Akt twórczy dostarczy ci wsparcia, inspiracji i bezcennych wskazówek.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/akt-tworczy-nowy-sposob-bycia.html

Podziel się:

Nastepne

Uniwersytet Zielonogórski otworzył nowy rozdział inżynierii materiałowej

czw. gru 14 , 2023
Od 1 stycznia 2019 roku przy Uniwersytecie Zielonogórskim rozpoczęło swoją działalność Laboratorium Inżynierii Badań Materiałowych. Budowa laboratorium została zaplanowana zgodnie z założeniami projektu, który otrzymał finansowanie ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu Regionalna Inicjatywa Doskonałości (RID). Na realizację działania uczelnia otrzymała blisko 12 mln zł, z czego 80% środków przeznaczono na zakup aparatury badawczej. – Projekt przyczynił się do utworzenia nowoczesnego laboratorium działającego w zakresie inżynierii mechanicznej, […]
Uniwersytet Zielonogórski otworzył nowy rozdział inżynierii materiałowej – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie