Spełniamy marzenia

Największa w środkowo-wschodniej Europie fabryka domów mobilnych stawia na niezawodność w świecie budownictwa szkieletowego

Firma Lark Leisure Homes Sp. z o.o., której doświadczenie pozwala na stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, stawia kolejny krok w rozwoju swojej działalności. Najnowszym rozwiązaniem wdrażanym przez darłowskie przedsiębiorstwo jest produkcja modułowych domów jednorodzinnych oraz szeregowych. Wszystko tworzone jest w oparciu o autorskie opracowanie rozwiązań projektowych w zakresie konstrukcji i architektury.

– Przygotowaliśmy projekt obiektów hotelowych w systemie segmentów modułowych. Dzięki temu rozwiązaniu diametralnie zmieni się organizacja oraz przebieg procesów inwestycyjnych, a materiały, których do tego użyjemy, pozwolą na eliminację betonu na każdym etapie budowy – tłumaczy Agnieszka Klin, prezes zarządu Lark Leisure Homes Sp. z o.o.

Pomysł założenia fabryki domów mobilnych zrodził się z pasji do podróżowania założycieli oraz ich wieloletnich doświadczeń hotelarskich. Ich owocem stały się domki o wyjątkowej wytrzymałości, komforcie, a także jakości wykonania, co w połączeniu z długoletnim doświadczeniem mocno wyróżnia firmę na tle konkurencji.

– Zatrudnieni przez nas projektanci, architekci oraz inżynierowie wprowadzili nową jakość w tego typu budownictwie. Produkowane przez nas domy mają cieszyć odbiorców jakością i wygodą – mówi Agnieszka Klin.

Wnętrza domów mobilnych produkowanych przez Lark Leisure Homes są w pełni umeblowane i wyposażone. Wykorzystywane w nich materiały są nie tylko odporne na zabrudzenia, lecz także pozwalają na zachowanie najwyższych standardów ekologicznych.

Odbiorcami obiektów są firmy prowadzące m.in. pensjonaty, hotele i ośrodki wypoczynkowe, a także klienci indywidualni poszukujący nowoczesnych rozwiązań na prywatnych terenach. – Dokładamy wszelkich starań, by oferować produkty trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, nowoczesne oraz wygodne. W ten sposób spełniamy marzenia naszych klientów – sumuje Agnieszka Klin.

Adrian Morel

Podziel się:

Nastepne

Rozwojowa Lesznowola

śr. sie 28 , 2019
Lesznowola dokonała skoku cywilizacyjnego i wciąż modernizuje się z korzyścią dla mieszkańców Lesznowola to jedna z pereł polskiej samorządności. Skuteczne zarządzanie i konsekwentna polityka zrównoważonego rozwoju w ciągu kilkunastu lat zaowocowały znaczącym polepszeniem jakości życia. Gmina jest jedną z nielicznych, w których z roku na rok przybywa mieszkańców – ich liczba przekroczyła 30 tys. i rokrocznie powiększa się o ponad tysiąc. Z miejscowości typowo rolniczej Lesznowola stała się ośrodkiem rozwoju […]

Polecamy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie