Stanley Tucci – Smak. Życie i jedzenie

Stanley Tucci, uznany aktor i maniak kulinarny, przedstawia czarujący, osobisty pamiętnik swojego życia w kuchni i poza nią.

Stanley Tucci - Smak. Życie i jedzenie – Monitor Rynkowy

Zanim Tucci zdobył sławę dzięki rolom w “Diabeł ubiera się u Prady” czy “Igrzyskach śmierci” oraz internetowemu tutorialowi, w którym uczy, jak przyrządzić negroni, wychowywał się w amerykańskiej rodzinie o włoskich korzeniach i co wieczór siadał do rodzinnej kolacji.

Magią tych posiłków podzielił się z czytelnikami w dwóch książkach kulinarnych, a teraz postanowił opowiedzieć historie, które kryją się za jego ulubionymi przepisami.

Tucci snuje opowieści o dorastaniu w miasteczku w stanie Nowy Jork, o kręceniu poświęconych jedzeniu filmów “Wielkie otwarcie” oraz “Julie i Julia”, o zakochaniu przy obiedzie i o gotowaniu dla licznej rodziny. Smakowity jest każdy kąsek tej gastronomicznej podróży przez dobre i złe czasy, wspaniałe kolacje i przypalone dania.

Książka, napisana z typowym dla Tucciego cierpkim poczuciem humoru, spodoba się każdemu, kto docenia moc posiłku ugotowanego w domu.

Wydawnictwo Marginesy poleca zakup książki: https://marginesy.com.pl/sklep/produkt/133741/smak-zycie-i-jedzenie

Podziel się:

Nastepne

Shelby Van Pelt - Niezwykle szlachetne stworzenia

pon. cze 19 , 2023
Urzekająca i zabawna powieść w stylu Mężczyzny imieniem Ove opowiadająca o niezwykłym związku pewnej wdowy i olbrzymiej ośmiornicy z Pacyfiku. Po śmierci męża Tova Sullivan zaczyna pracować na nocną zmianę jako sprzątaczka w oceanarium. Praca zawsze pomagała jej w radzeniu sobie z problemami – zrozumiała to, od kiedy jej osiemnastoletni syn Erik w tajemniczy sposób zniknął na łodzi ponad trzydzieści lat temu. Właśnie tu Tova poznaje Marcellusa – olbrzymią ośmiornicę […]
Shelby Van Pelt - Niezwykle szlachetne stworzenia – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie