Zapraszamy na Europejski Kongres Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION!

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach ma zaszczyt zaprosić Państwa na Europejski Kongres Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION, który odbędzie się w dniach 3-4 czerwca br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Celem kongresu jest stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń i postulatów, która umożliwi dyskusję na temat transformacji europejskiego sektora przemysłowego i energetycznego. W programie znajdą się kluczowe tematy związane z zrównoważonym rozwojem, nowymi technologiami oraz rolą przemysłu w globalnej gospodarce.

Zapraszamy na Europejski Kongres Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION!

Więcej informacji oraz rejestracja: www.intocongress.eu

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Podziel się:

Nastepne

Antti Tuomainen - Teoria bobra

wt. maj 28 , 2024
Henri Koskinen rzuca się na głęboką wodę rodzinnego życia, meandrując pomiędzy górami lodowymi pułapek, czyhających na niego w życiu zawodowym. Henri Koskinen, nieustraszony matematyk ubezpieczeniowy i poważny przedsiębiorca w branży rozrywkowej, mocno wierzy w siłę zdrowego rozsądku i porządku. Do czasu, gdy wprowadza się do ukochanej, malarki Laury Helanto, i jej córki… Kiedy Henri powoli odnajduje się w grupie lokalnych ojców, konkurencyjny park rozrywki stara się rozszerzyć działalność, nie zawsze […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie