Ada Kussowska – O, Ida!

Sukcesy w pracy – są. Przyjaciółki – są. Życie miłosne – hmm…

Ida: po trzydziestce, rozmiar czterdzieści, wzrost sto siedemdziesiąt siedem. Pracuje głównie w domu, w swojej niedużej kawalerce. I choć trudno jej się otrząsnąć z marazmu, w jaki ostatnio wpadła, potrafi spojrzeć na siebie zdystansem.

Bernadetta to profesjonalistka, na pozór chłodna i pozbawiona skrupułów. Nie stroni od przygód miłosnych, byleby były krótkie i bez zobowiązań.

Przebojowa Natalia przeprowadziła się z innego miasta, które opuściła porzucona przez narzeczonego. I mimo że nie ma sobie równych w podkreślaniu swojej niezależności i jest pierwsza w doradzaniu koleżankom, sama boi się uczuciowego zaangażowania.

Wkrótce życiem tych trzech singielek pracujących w jednej międzynarodowej korporacji wstrząsną zawirowania większe niż w pralce o tysiącu ośmiuset obrotach. Przyjazd delegacji z Niemiec z nowym szefem, randka z aplikacji, wakacje na Rodos…

Oj, będzie się działo. I będzie gorąco.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/o-ida.html

Podziel się:

Nastepne

Elle Kennedy - The Score. Podbój

pon. lip 8 , 2024
Odkryj emocje na lodzie i miłość poza taflą w wyjątkowej serii „Off-Campus”! On wie, co to podbój, zarówno na, jak i poza lodowiskiem… Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż stoi przed dylematem, którą ścieżkę kariery wybrać. Na domiar złego leczy złamane serce po rozstaniu z wieloletnim chłopakiem. Dziki seks bez zobowiązań, by zapomnieć, nie jest lekarstwem na jej problemy, ale nie sposób oprzeć […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie