Elle Kennedy – The Score. Podbój

Odkryj emocje na lodzie i miłość poza taflą w wyjątkowej serii „Off-Campus”!

On wie, co to podbój, zarówno na, jak i poza lodowiskiem…

Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż stoi przed dylematem, którą ścieżkę kariery wybrać. Na domiar złego leczy złamane serce po rozstaniu z wieloletnim chłopakiem. Dziki seks bez zobowiązań, by zapomnieć, nie jest lekarstwem na jej problemy, ale nie sposób oprzeć się Deanowi Di Laurentisowi, przystojniakowi z drużyny hokejowej. Tylko ten jeden raz, bo mimo że przyszłość rysuje się niewyraźnie, to jasne jak słońce, że nie ma w niej miejsca dla króla jednorazowych numerków.

Lans i pewność siebie nie wystarczy, by ją do siebie przekonać…

Dean zawsze dostaje to, czego chce. Dziewczyny, oceny, dziewczyny, uznanie, dziewczyny… To kobieciarz, zgadza się, i póki co nie spotkał kobiety odpornej na jego wdzięki. Aż poznał Allie. Przebojowa blondynka zawojowała jego świat przez jedną noc – i teraz chce, żeby zostali przyjaciółmi? O nie. To on mówi, kiedy jest koniec. Dean nie ustąpi w pogoni za swoim celem, ale gdy na drodze pojawiają się nieoczekiwane przeszkody, zaczyna się zastanawiać, czy nie nadszedł czas, by przestać zaliczać…i oddać strzał prosto w serce.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/the-deal-uklad-8288.html

Podziel się:

Nastepne

SIMES: przełom w integracji OZE i zarządzaniu energią

wt. lip 9 , 2024
Zadaniem zaawansowanej koncepcji mikrosieci prądu stałego jest efektywna integracja różnorodnych źródeł energii, odbiorników oraz magazynów energii w obrębie określonego terytorialnie lub funkcjonalnie obszaru. Projekt „SIMES – Inteligentny modułowy system bloków przekształcania energii elektrycznej dla mikrosieci prądu stałego z jednostkami wytwarzania (OZE) i magazynowania energii” zrealizowany przez Konsorcjum WIBAR i Politechnikę Warszawską, odpowiada na aktualne potrzeby rynkowe, związane z wprowadzaniem nowych, inteligentnych i przyjaznych dla środowiska technologii w energetyce. Zakłada on […]
Demonstrator mikrosieci SIMESDemonstrator mikrosieci SIMES

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie