Adam Kochanowski – LUDZIE i ludzie

LUDZIE i ludzie to niezwykła książka. Literat i dziennikarz Adam Kochanowski zawarł w niej swoje przemyślenia o ludziach – ich wadach i zaletach, sile i słabościach, pięknie i okropieństwie.

Adam Kochanowski - LUDZIE i ludzie – Monitor Rynkowy

Zabawne i celne spostrzeżenia autora zmuszają do refleksji na temat natury człowieka i, mimo nie raz gorzkiego wydźwięku, dodają otuchy i przynoszą nadzieję. Natomiast rysunkowo malarskie metafory Lecha Frąckowiaka dodatkowo oddziałują na wyobraźnię i uzupełniają przemyślenia autora o nowe znaczenia.

Zdarza się, że od czasu do czasu można spotkać człowieka dobrego.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/ludzie-i-ludzie.html

Podziel się:

Nastepne

<strong>epaka.pl zachęca do współpracy</strong>

pt. mar 10 , 2023
Mówią, że nie mają ani jednego własnego auta, mając jednocześnie najwięcej pojazdów ze wszystkich firm kurierskich…O początkach działalności, ofercie dla biznesu i planach rozmawiamy z braćmi Dariuszem Chornickim i Radosławem Chornickim, założycielami i prezesami firmy epaka.pl (właścicielami portalu epaka.pl). Na wstępnie chciałbym zapytać o genezę firmy epaka.pl. Skąd pomysł na biznes w branży usług kurierskich? Dariusz Chornicki (DCh): Biznes zaczął się trochę z przypadku i trochę z potrzeby. Zaczynaliśmy od internetowej sprzedaży odzieży i obuwia za pośrednictwem największego portalu aukcyjnego. Działo się to lata temu, […]
<strong>epaka.pl zachęca do współpracy</strong> – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie