Alicja Filipowska – Ani słowa o rodzinie

Uważaj, czego sobie życzysz, bo możesz to dostać…

Alicja Filipowska - Ani słowa o rodzinie – Monitor Rynkowy

Dwudziestoletnia Kaja marzy o dużej rodzinie i ciepłych relacjach. Zawsze były tylko we dwie: ona i mama, próbująca związać koniec z końcem w Hamburgu. Po śmierci mamy Kaja przyjeżdża do Polski do dziadków, których nigdy nie poznała.

Okazuje się jednak, że babcia nie żyje, dziadek Stanisław to zgryźliwy samotnik, a dom jest zapuszczony. Nie tak Kaja wyobrażała sobie spotkanie z rodziną. Mimo wszystko stara się przekonać dziadka do siebie i jednocześnie próbuje się odnaleźć w małym miasteczku.

Czego nie mówiła jej mama? Dlaczego dziadek nie utrzymuje kontaktów z krewnymi? Kaja stopniowo odkrywa tajemnice z przeszłości…

Ani słowa o rodzinie to ciepła i wzruszająca powieść o zagmatwanych relacjach rodzinnych, tęsknocie i wchodzeniu w dorosłość. To zarazem opowieść o poznawaniu siebie i odnajdowaniu swojego miejsca na ziemi.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/ani-slowa-o-rodzinie.html

Podziel się:

Nastepne

Grady Hendrix - Jak sprzedać nawiedzony dom

śr. lut 7 , 2024
Porywająca i równocześnie przerażająca opowieść o nawiedzonym domu i rodzinnej traumie. Kiedy Louise dowiaduje się, że jej rodzice zmarli, boi się wracać do domu. Nie chce zostawiać córki z byłym mężem i lecieć do Charleston. Nie chce mieć do czynienia z domem rodzinnym, wypchanym po brzegi pozostałościami po karierze naukowej ojca i życiowej obsesji matki na punkcie lalek. Nie chce uczyć się żyć bez dwóch osób, które najlepiej znała i […]
Grady Hendrix - Jak sprzedać nawiedzony dom – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie