Grady Hendrix – Jak sprzedać nawiedzony dom

Porywająca i równocześnie przerażająca opowieść o nawiedzonym domu i rodzinnej traumie.

Grady Hendrix - Jak sprzedać nawiedzony dom – Monitor Rynkowy

Kiedy Louise dowiaduje się, że jej rodzice zmarli, boi się wracać do domu. Nie chce zostawiać córki z byłym mężem i lecieć do Charleston.

Nie chce mieć do czynienia z domem rodzinnym, wypchanym po brzegi pozostałościami po karierze naukowej ojca i życiowej obsesji matki na punkcie lalek. Nie chce uczyć się żyć bez dwóch osób, które najlepiej znała i najbardziej kochała. Przede wszystkim zaś nie chce mieć do czynienia ze swoim bratem Markiem, który nigdy nie opuścił ich rodzinnego miasta, jest bezrobotny i ma siostrze za złe jej życiowy sukces.

Niestety, będzie potrzebowała jego pomocy, aby przygotować dom do sprzedaży, ponieważ wprowadzenie go na rynek będzie wymagało czegoś więcej niż tylko pomalowania ścian i usunięcia wspomnień z całego życia.

Niektóre domy nie chcą bowiem zostać sprzedane – ten również ma inne plany…

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/jak-sprzedac-nawiedzony-dom.html

Podziel się:

Nastepne

Henry James - Nacisk śruby i inne opowieści o duchach

czw. lut 8 , 2024
Wybór opowieści o duchach, szaleństwie i rodzinnych tajemnicach pióra jednego z najwybitniejszych pisarzy przełomu XIX i XX wieku. Henry James tworzył na styku dwóch kultur – amerykańskiej i brytyjskiej – i dwóch epok literackich – realizmu i modernizmu. Ma w swoim dorobku nie tylko wnikliwe powieści psychologiczne, lecz również liczne opowiadania grozy, których wybór znalazł się w tej książce. Najsłynniejsze z nich, Nacisk śruby (The Turn of the Screw), jest […]
Henry James - Nacisk śruby i inne opowieści o duchach – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie