Ann Patchett – Tom Lake

Czego nie wiemy o naszych rodzicach? Jakie życie prowadzili, zanim się urodziliśmy? Poruszająca opowieść o młodzieńczej, małżeńskiej, matczynej, ulotnej i trwałej miłości.

Ann Patchett - Tom Lake – Monitor Rynkowy

Wiosną 2020 roku trzy córki Lary wracają do rodzinnego sadu w północnym Michigan. Podczas długich, letnich dni, spędzonych wśród drzew czereśni, błagają matkę, aby opowiedziała im historię swojej młodości i romansu ze słynnym aktorem Peterem Dukiem.

Dlaczego Lara porzuciła aktorstwo i świetnie zapowiadającą się karierę? I dlaczego ojcem trzech dziewcząt nie jest słynny aktor?

Gdy matka wyjawia sekrety swojej młodości, córki przyglądają się łączącym je relacjom. Są też zmuszone do ponownego przemyślenia wszystkiego, co wydawało się, że wiedzą o swoim życiu i świecie.

Tom Lake to opowieść o młodzieńczej i małżeńskiej miłości, ale i o życiu, jakie prowadzili rodzice, zanim urodziły się ich dzieci.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/tom-lake-patchett-ann-259818?query=tom%20lake

Podziel się:

Nastepne

Workerservice o perspektywach rynku pracy w Polsce

wt. lis 28 , 2023
Według przewidywań do roku 2050 liczba osób czynnych zawodowo zmniejszy się do liczby 33,1 mln. Oznacza to, że względem 2016 roku podaż siły roboczej zmniejszy się o ok. 5 mln osób. Czy będą to różnice, które polscy przedsiębiorcy będą w stanie zrekompensować przez zatrudnianie cudzoziemców? Wydaje się, że podmiotem, który ma na to rozwiązanie, jest Workerservice Sp. z o.o., agencja pracy tymczasowej obsługująca przedsiębiorców z województwa śląskiego. Podstawową działalnością spółki […]
Workerservice o perspektywach rynku pracy w Polsce – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie