Czego nie wiemy o naszych rodzicach? Jakie życie prowadzili, zanim się urodziliśmy? Poruszająca opowieść o młodzieńczej, małżeńskiej, matczynej, ulotnej i trwałej miłości.
Wiosną 2020 roku trzy córki Lary wracają do rodzinnego sadu w północnym Michigan. Podczas długich, letnich dni, spędzonych wśród drzew czereśni, błagają matkę, aby opowiedziała im historię swojej młodości i romansu ze słynnym aktorem Peterem Dukiem.
Dlaczego Lara porzuciła aktorstwo i świetnie zapowiadającą się karierę? I dlaczego ojcem trzech dziewcząt nie jest słynny aktor?
Gdy matka wyjawia sekrety swojej młodości, córki przyglądają się łączącym je relacjom. Są też zmuszone do ponownego przemyślenia wszystkiego, co wydawało się, że wiedzą o swoim życiu i świecie.
Tom Lake to opowieść o młodzieńczej i małżeńskiej miłości, ale i o życiu, jakie prowadzili rodzice, zanim urodziły się ich dzieci.
Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/tom-lake-patchett-ann-259818?query=tom%20lake