B.A. Paris – Przyjaciółka

Ma klucz do twojego domu. Pojawia się nagle i nie chce odejść.

B.A. Paris - Przyjaciółka – Monitor Rynkowy

Iris i Gabriel mają wszystko, czego można zapragnąć, ale pewnego dnia ich życie zakłóca tragiczny wypadek. Świadkiem zdarzenia jest Gabriel, który znajduje ofiarę i staje się jedynym powiernikiem ostatnich, zagadkowych słów młodego chłopaka.

Podczas gdy Iris stara się złagodzić traumę męża, w ich domu niespodziewanie zjawia się przyjaciółka, Laure. Małżeństwo nalega, by czuła się jak u siebie i została tak długo, jak potrzebuje. Czas mija, a Laure nie zamierza ich opuszczać. I zadaje coraz bardziej niewygodne pytania.

Odskocznią od narastającego napięcia jest dla Iris i Gabriela znajomość z parą, która właśnie sprowadziła się z większego miasta i spodziewa się pierwszego dziecka.

Tylko kim jest mieszkający wraz z nimi ogrodnik?

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/przyjaciolka/

Podziel się:

Nastepne

Olejomaty – nowy wymiar recyklingu

czw. mar 28 , 2024
W obliczu rosnących wyzwań związanych z gospodarką odpadami, firma EMKA S.A. wprowadza innowacyjne rozwiązanie – olejomaty, które mają potencjał zrewolucjonizowania sposobu, w jaki społeczeństwo podchodzi do recyklingu zużytego oleju kuchennego (UCO). Olejomaty, dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi logistycznemu firmy, są dostępne dla samorządów na każdym poziomie – od dużych metropolii po małe sołectwa. To rozwiązanie skalowalne, które może być efektywnie wdrożone w całym kraju, zapewniając jednolity system zbiórki UCO. Kluczowym aspektem sukcesu […]
olejomat

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie