Ullenka – Zdrowie w głowie

Epidemia złego stanu zdrowia skłania nas do zastanowienia się nad naszym jedzeniem i ponownego nauczenia się jak naprawdę odżywiać się w sposób korzystny dla nas i naszego otoczenia.

Ullenka - Zdrowie w głowie – Monitor Rynkowy

Proste rozwiązania są zawsze najlepsze. I taka właśnie jest kuchnia Ullenki – prosta, zdrowa, a jednocześnie niezwykle kreatywna!

Zdrowie w głowie to propozycja odżywiania przez świadome gotowanie. Duża dawka wiedzy dotycząca wyboru i łączenia produktów, które mają korzystny wpływ na zdrowie, siedem zielonych wskazówek zdrowego życia, i ogromna baza przepisów na pyszne dania, które korzystnie wpłyną na organizm!

W książce znajduje się ponad 100 przepisów, propozycje jadłospisu oraz materiały na temat łączenia pokarmów, które stanowią alfabet żywieniowy.

Ullenka pokazuje, jak poprawnie łączyć ze sobą składniki pokarmowe i odpowiada na pytanie dlaczego jest to takie ważne i kiedy skutecznie działa.

Wiedza, którą Ullenka przekazuje w książce Zdrowie w głowie poszerzy świadomość czytelników na temat własnego ciała i umysłu. Książka jest też gotowym, zawsze dostępnym pod ręką zbiorem receptur na każdą okazję.

To 352 strony fantastycznych przepisów i solidnej dawki wiedzy o świadomym odżywianiu!

Wydawnictwo Luna poleca zakup książki: https://marginesy.com.pl/sklep/produkt/133756/zdrowie-w-glowie

Podziel się:

Nastepne

Marcel Moss - Już nikt mnie nie skrzywdzi

śr. lip 12 , 2023
Warszawski licealista Maks Hajder w trakcie rodzinnej kłótni wpada w szał i atakuje nożem domowników. Jego rodzice giną na miejscu, a młodszy brat w stanie krytycznym trafia do szpitala. Przybyłe na miejsce służby zastają Maksa siedzącego spokojnie na podłodze i otoczonego zakrwawionymi ciałami. Sprawia on wrażenie, jakby nie zdawał sobie sprawy z tego, co zrobił. Tydzień po zatrzymaniu Maks targa się na własne życie i zapada w śpiączkę. Gdy odzyskuje […]
Marcel Moss - Już nikt mnie nie skrzywdzi – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie