Deepti Kapoor – Wiek zła

Witajcie w świecie rodziny Wadia. Eleganckie przyjęcia, markowe ubrania, luksusowe samochody, alkohol, narkotyki, seks… możesz mieć wszystko, czego zapragnie twoje serce. Jest tylko jeden haczyk: masz robić, co ci każą.

Deepti Kapoor - Wiek zła – Monitor Rynkowy

Indie, czasy współczesne. Członkowie zamożnego, potężnego i skorumpowanego rodu Wadia: ambitny i rozpieszczony Sunny, jego bezwzględny i apodyktyczny ojciec Bunty oraz okrutny wuj Vicky trzęsą przestępczym półświatkiem stolicy. Każdy, kto zwiąże swój los z tą rodziną, uwikła się w walkę o wpływy, władzę, ziemię i wielkie bogactwo.

Niektórzy stracą życie tylko po to, by na jaw nie wyszły grzechy członków klanu. Inni wciąż będą mieli nadzieję odnieść korzyści z koneksji z prominentnym i wpływowym rodem. Ale czy ktokolwiek wyjdzie zwycięsko ze starcia z tą potężną i niezwykle groźną familią?

Ajay – służący i ochroniarz Sunny’ego Wadii, słynnego playboya, syna bezwzględnego mafioza, który próbuje nadawać swoim przedsięwzięciom pozory legalności – właśnie odsiaduje wyrok w więzieniu. Kiedy na ulicach Delhi doszło do tragicznego wypadku: rozpędzony mercedes wypadł z jezdni i zabił pięcioro bezdomnych, w tym kobietę w ciąży, policja nie miała wątpliwości, że to właśnie on siedział za kierownicą.

Młoda dziennikarka Neda, zafascynowana bogactwem i ekscentrycznym życiem Sunny’ego, nie może się oprzeć pokusie, by zakosztować smaku przestępstwa, i wikła się w niebezpieczny romans z synem mafijnego bossa. Czy tak jak Ajay poniesie konsekwencje swoich wyborów?

A może los się odmieni, a młody i niepozbawiony ideałów Sunny zdoła odwrócić się od ojca i odrzucić świat pełen przemocy? Może piękny indyjski sen jego i Nedy ma szansę nie okazać się koszmarem?

To mało prawdopodobne w wieku kalijuga, wieku nieprawości i klęski – w wieku zła.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/wiek-zla/

Podziel się:

Nastepne

Dr. Seuss - Jak Grinch skradł Święta!

śr. lis 22 , 2023
Pierwsze tłumaczenie na język polski słynnego tekstu Dra Seussa. Rewelacyjny przekład Michała Rusinka. Każdy mieszkaniec Ktosiowabardzo lubił czas Świąt.A Grinch, co żył za Ktosiowem?Ależ SKĄD! Dzięki zabawnym rymowankom i wyjątkowej grafice poznacie historię zrzędliwego stwora i jego szelmowskich prób ukradzenia Świąt mieszkańcom Ktosiowa! Wydawnictwo Kropka poleca zakup książki: https://wydawnictwokropka.com.pl/ksiazki/89-jak-grinch-skradl-swieta
Dr. Seuss - Jak Grinch skradł Święta! – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie