Donato Carrisi – Dom świateł

Czy psycholog, który sam się pogubił i skompromitował, może komukolwiek pomóc? Czy ktoś powierzyłby mu własne dziecko? Mało prawdopodobne.

Nic dziwnego, że w gabinecie usypiacza dzieci, Pietra Gerbera, nie pojawiają się nowi pacjenci. Po głośnym skandalu psycholog tkwi w głębokiej depresji i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek mogło odmienić jego stan.

Dopóki w jego gabinecie nie pojawia się Maja Salo, młoda opiekunka dziesięcioletniej Evy, mieszkającej tylko z nią i służącą w odosobnionej willi na wzgórzu. Eva cierpi na agorafobię: nikt i nic nie jest w stanie nakłonić jej do opuszczenia domu, w którym się urodziła. A ostatnio w życiu dziewczynki pojawił się ktoś, kto stanowi dla niej poważne źródło zagrożenia.

Pietro niechętnie zgadza się nią zająć i już przy pierwszej sesji hipnozy wie, że może tego żałować. Przez jego pacjentkę, gdy jest w stanie uśpienia, przemawia wyimaginowany przyjaciel.

Tylko że Pietro Gerber zna jego głos, a ten ktoś zna przeszłość psychoterapeuty i dawno pogrzebaną prawdę o tym, co wydarzyło się pewnego gorącego lata, kiedy ten miał jedenaście lat.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/dom-swiatel/

Podziel się:

Nastepne

ITM INDUSTRY EUROPE 2024

wt. cze 11 , 2024
Dzięki kolejnej edycji ITM INDUSTRY EUROPE, MODERNLOG i SUBCONTRACTING, w dniach 4-7 czerwca 2024 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie stały się centrum światowego przemysłu. Jednak tym razem było nieco inaczej, ponieważ obchodzono 10-lecie inicjatywy Przemysłu 4.0, a targi były doskonałą okazją do zaprezentowania osiągnięć tej dekady: najnowszych technologii z zakresu automatyzacji, robotyzacji, digitalizacji czy intralogistyki. Na terenie dziesięciu pawilonów pojawiły się maszyny, roboty oraz sprzęt usprawniający działalność nowoczesnych fabryk. Przemysłowi giganci […]
ITM INDUSTRY EUROPE

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie