HEISHA uruchamia proste w obsłudze rozwiązanie dla dronów działających w systemie Drone-in-the-Box i ogłasza nabór partnerów na wyłączność na skalę globalną

SHENZHEN, Chiny, 11 stycznia 2021 r. /PRNewswire/

HEISHA, czołowy dostawca rozwiązań z zakresu ładowania dronów autonomicznych na świecie, uruchomił DNEST, najnowszą i najmniejszą stację ładującą do dronów, oraz ogłosił nabór partnerów na wyłączność na skalę globalną.

HEISHA uruchamia proste w obsłudze rozwiązanie dla dronów działających w systemie Drone-in-the-Box i ogłasza nabór partnerów na wyłączność na skalę globalną – Monitor Rynkowy
fot. HEISHA / PAP

DNEST, który mierzy 1 metr sześcienny i waży poniżej 40 kg, jest rozwiązaniem, z którego można łatwo korzystać w ogrodzie lub na dachu budynku. W odróżnieniu od innych produktów przemysłowych spółki DNEST, jest produktem łatwym w obsłudze, stworzonym specjalnie z myślą o rynku konsumenckim. Jest to produkt gotowy do lotu, wyposażony w stację ładującą DJI Mavic 2 Zoom i gotowe do użycia oprogramowanie. Użytkownicy niedysponujący umiejętnością sterowania dronem mogą z łatwością posługiwać się DNEST w celu obserwacji swoich posiadłości z powietrza w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Ling Lu, dyrektor generalny HEISHA , stwierdził: „Wraz z pojawieniem się nowego produktu na rynku ogłaszamy również nabór partnerów na wyłączność na skalę globalną. Przyczyną wyłączności jest chęć zapewnienia stabilności i opłacalności dla nowych partnerów, którzy dołączą do nas na zasadzie wyłączności. W ten sposób partnerzy będą bardziej zmotywowani do świadczenia dobrej jakości usług dla klientów. HEISHA nie poszukuje wyłącznie sprzedawców, ale partnerów, z którymi będzie mogła tworzyć doskonałe produkty”.

Opracowany z myślą o stworzeniu prostego w obsłudze rozwiązania do ładowania dronów, DNEST wyposażony jest w stanowisko ładujące szóstej generacji i kontroler trzeciej generacji. Wraz ze zdalnym centrum sterowania Freesky CLOUD CENTURY i usługami w chmurze firmy Amazon użytkownicy mogą obserwować obiekty z lotu ptaka zawsze, gdy tego potrzebują.

Rozwiązanie do ładowania dronów HEISHA serii D w całości stanowi platformę open source o niskich kosztach i wysokiej niezawodności, które pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów związanych z opracowaniem.


Więcej informacji na temat produktu na stronie https://www.heishatech.com/dnest-hardware-for-drone-in-a-box-solution.

YouTube:
Wprowadzający materiał wideo poświęcony DNEST: https://www.youtube.com/watch?v=1e9Yhzak56A&feature=youtu.be

Polityka DNEST dotycząca partnerów na wyłączność: https://www.youtube.com/watch?v=miSnCHK1eNM

HEISHA
HEISHA Tech to spółka technologiczna oraz czołowa marka produkująca stacje do ładowania dronów. Spółka skupia się na tworzeniu produktów wnoszących realną wartość do codziennego życia poprzez rozwój nauki i technologii. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni ponad 1,7 tys. m2 oraz nowoczesnym sprzętem badawczym i przetwórczym, HEISHA dostarcza rozwiązania pozwalające większej liczbie deweloperów na oszczędności kosztów i czasu. Firma jest otwarta na współpracę z producentami oryginalnego sprzętu i inne formy partnerstwa biznesowego.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1396212/HEISHA_DNEST.jpg

Źródło: SHENZHEN HEISHA

Źródło informacji: PR Newswire

Podziel się:

Nastepne

Kate Wilhelm - Gdzie dawniej śpiewał ptak

śr. sty 13 , 2021
Świat znalazł się na krawędzi — gwałtowne zmiany w przyrodzie, choroby o zasięgu globalnym, konflikt nuklearny i powszechna bezpłodność zagrażają istnieniu gatunku ludzkiego. Bogata rodzina Sumnerów postanawia walczyć o przetrwanie, tworząc w Appalachach odizolowany ośrodek naukowy. Nadzieję na ratunek widzi w klonowaniu ludzi, ale po kilku pokoleniach planuje wrócić do naturalnych metod prokreacji. Gdy dojrzewają pierwsze klony, zaczynają się pojawiać poważne problemy. Eksperyment z wolna wymyka się spod kontroli… Pełna […]
Kate Wilhelm - Gdzie dawniej śpiewał ptak – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie