Jakub Skworz – Frycek Chopin

Fascynujący portret młodego Frycka Chopina i epoki, w której żył.

Jakub Skworz - Frycek Chopin – Monitor Rynkowy

Ola z Erykiem jadą do dziadków na święta. Oprócz przygotowań i prezentów czeka tam na nich gabinet wciągających książek. W tym niezwykłym pomieszczeniu zebrano prawdziwie magiczne tomy. Wystarczy je otworzyć, aby przenieść się w czasie i przestrzeni. W ten sposób dzieciaki poznają losy Frycka Chopina. Towarzyszą mu od pierwszych dni nauki gry na fortepianie. Obserwują jego wzloty i upadki, młodzieńczą miłość oraz wyjazd do Wiednia i sukcesy w Paryżu.

Ta niesamowita podróż przez dawne czasy umożliwia dzieciakom zrozumienie, jak żyło się kiedyś i jakie wyzwania towarzyszą spełnianiu marzeń. A każde z nich ma także swoje kłopoty. Ola śni o karierze piosenkarki, a Eryk niedawno nieszczęśliwie się zakochał.

W tej opowieści najważniejsze wydarzenia z biografii Fryderyka Chopina w piękny sposób łączą się z życiem współczesnej rodziny. Może nie zawsze jest ona najbardziej zgodna, ale z pewnością pełna miłości, dzięki której stara się przezwyciężyć własne problemy. W końcu są święta, czas bliskości, ciepła i spokoju.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/frycek-chopin.html

Podziel się:

Nastepne

<strong>KUHN wspiera postęp rolnictwa</strong>

śr. gru 27 , 2023
Z jakimi problemami borykają się rolnicy, dlaczego zmiany klimatyczne wpływają negatywnie na branżę oraz jak technologia wspiera rozwój rolnictwa w Polsce wyjaśnia Artur Szymczak, dyrektor zarządzający KUHN-Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. w rozmowie z Adrianem Morelem. Co miało znaczący wpływ na narastający kryzys w branży? Muszę zacząć od trwającej wojny w Ukrainie, ponieważ miała ona dość istotne znaczenie i to nie tylko w obecnym okresie, ale już od samego początku. […]
<strong>KUHN wspiera postęp rolnictwa</strong> – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie