Jeffery Deaver – Tańczący Trumniarz

Podstępny Tańczący Trumniarz, morderca do wynajęcia, od lat wodzi policję za nos. Zmienia wygląd równie szybko, jak rośnie liczba jego ofiar.

Teraz został zatrudniony, by wyeliminować trzech świadków, zanim zdążą złożyć zeznania przed ławą przysięgłych. Pozbył się już pierwszego i ma czterdzieści osiem godzin, by usunąć dwóch kolejnych.

Genialny kryminolog Lincoln Rhyme i jego asystentka, detektyw Amelia Sachs z nowojorskiej policji, ruszają śladem Trumniarza. Wiedzą jedynie, że przebiegły mężczyzna posiada tatuaż przedstawiający ponurego żniwiarza tańczącego z kobietą przed trumną. Opierając się głównie na intuicji, podejmują próbę wygrania wyścigu z doświadczonym zabójcą.

Czy uda im się ocalić pozostałych świadków, zanim będzie za późno?

Wydawnictwo Prószyński i S-ka poleca zakup książki: https://www.proszynski.pl/product/tanczacy-trumniarz-2

Podziel się:

Nastepne

Donato Carrisi - Dom świateł

wt. cze 11 , 2024
Czy psycholog, który sam się pogubił i skompromitował, może komukolwiek pomóc? Czy ktoś powierzyłby mu własne dziecko? Mało prawdopodobne. Nic dziwnego, że w gabinecie usypiacza dzieci, Pietra Gerbera, nie pojawiają się nowi pacjenci. Po głośnym skandalu psycholog tkwi w głębokiej depresji i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek mogło odmienić jego stan. Dopóki w jego gabinecie nie pojawia się Maja Salo, młoda opiekunka dziesięcioletniej Evy, mieszkającej tylko z nią […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie