Keila Shaheen – Praca z cieniem

Jesteście gotowi wstąpić na ścieżkę do samoświadomości, uzdrowienia i wewnętrznej przemiany?

Keila Shaheen - Praca z cieniem – Monitor Rynkowy

Praca z cieniem daje jasne i skuteczne wytyczne do odkrywania ukrytych aspektów twojej psychiki, znanych jako „cień”, i przekształcania negatywnych wzorców w pozytywny rozwój. Ten interaktywny dziennik oparty na sprawdzonych i niezwykle skutecznych praktykach terapeutycznych poprowadzi cię ku rozpoznaniu ukrytych aspektów osobowości, konfrontacji z jej ciemną stroną, a wreszcie – akceptacji.

Dzięki wnikliwym wskazówkom, ćwiczeniom i refleksjom ten dziennik pomoże ci rozpoznać i pokonać przeszkody i ograniczające przekonania, które mogą powstrzymywać cię od wykorzystania twojego prawdziwego potencjału. Nauczysz się rozwijać samoświadomość, kochać i akceptować siebie, a także nawiążesz głębszy kontakt ze swoim prawdziwym ja.

Wydawnictwo Marginesy poleca zakup książki: https://marginesy.com.pl/sklep/produkt/133837/praca-z-cieniem

Podziel się:

Nastepne

<strong>SM „Hutnik”: kolejny rok rozwoju pod dobrymi skrzydłami</strong>

pt. lut 2 , 2024
Liczący sobie ponad 40 lat sosnowiecki „Hutnik” to nie tylko nazwa spółdzielni mieszkaniowej, ale także symbol dynamicznego rozwoju, współpracy społecznej i troski o dobro mieszkańców. Długotrwały sukces tej instytucji z pewnością nie byłby możliwy bez determinacji obecnych władz, które swoją pracą wniosły znaczący wkład w modernizację osiedli i poprawę warunków życia mieszkańców. Jednym z kluczowych osiągnięć spółdzielni jest projekt „Bezpieczne Osiedle”, realizowany od roku 2012. Inicjatywa ta skupia się na […]
<strong>SM „Hutnik”: kolejny rok rozwoju pod dobrymi skrzydłami</strong> – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie