Joana Marcús – Przed grudniem

Historia miłości i namiętności… z odliczaniem wstecz. Wszystko rozegra się przed grudniem.

Joana Marcús - Przed grudniem – Monitor Rynkowy

Dla Jenny Brown rozpoczęcie studiów oznacza wyjazd z domu, rozstanie z rodziną i przyjaciółmi. Po raz pierwszy musi samodzielnie stawić czoła światu. Chłopak jasno przedstawił jej swój plan: od tego momentu pozostaną w związku na odległość, a w dodatku w związku… otwartym. Oboje będą mieli całkiem wolną rękę, bo przecież wiedzą dobrze, że w niczym nie zagrozi to ich miłości.

A zatem chyba nic się nie stanie, jeżeli Jenna zaprzyjaźni się bliżej z kolegą chłopaka swojej współlokatorki, prawda?

Jakie to ma znaczenie, że będzie z nim pod nieobecność swojego chłopaka? Wszystko wróci do normy w grudniu. Czy to coś zmienia? Ma czas do grudnia, by się o tym przekonać.

Przed grudniem jest jedną z najpopularniejszych powieści na platformie Wattpad.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/przed-grudniem.html

Podziel się:

Nastepne

Nowe inwestycje Electris

śr. gru 20 , 2023
Electris – wiodący polski producent i czołowy dostawca podzespołów oraz elementów miedzianych dla największych koncernów elektroenergetycznych na świecie otrzymał kolejną pozytywną decyzję o wsparciu swojego planu inwestycyjnego w ramach PSI Inwestycji. Electris to firma z wieloletnią tradycją i silną pozycją na rynku.  Jest najwyższej klasy specjalistą w produkcji elementów miedzianych i aluminiowych, który dostarcza swoje produkty do prawie 70 krajów na świecie. Produkty Electris są stosowane przez największe koncerny elektroenergetyczne, […]
Nowe inwestycje Electris – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie