Kelly Creagh – Nevermore. Otchłań

Światy się stapiają, a losy się krzyżują w zapierającym dech w piersiach finale trylogii “Nevermore”.

Kelly Creagh - Nevermore. Otchłań – Monitor Rynkowy

Dla Isobel Lanley cienka linia pomiędzy życiem a śmiercią zatarła się już dawno. Po spotkaniu z Varenem, które omal nie zakończyło się jej śmiercią, dziewczyna boi się wracać do niebezpiecznego świata snu.

Ale koszmary powracają, nie pozostawiając jej wyboru. Upiorne wizje Varena znowu zagrażają nie tylko jej, ale i całemu światu, który próbują wchłonąć.

Isobel obawia się o swoje codzienne życie, o swoje zdrowe zmysły i o Varena – szczególnie po nowej stracie, jaka go dotknęła. Co gorsza, upiorna Lilith pragnie zatrzymać chłopaka dla siebie i zrobi wszystko, by się jej nie wymknął – naprawdę wszystko.

Czy Isobel ma szansę na szczęśliwe zakończenie?

Wydawnictwo Jaguar poleca zakup książki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/sklep/produkt/1065/nevermore-otchlan

Podziel się:

Nastepne

Zielona twarz budownictwa

śr. lis 29 , 2023
Dlaczego  fotokataliza jest tak ważna w kontekście ekologicznego budownictwa? Z prof. dr hab. inż. Magdaleną Janus z Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie rozmawia Joanna Gulewicz Fotokatalizą i zastosowaniem fotokatalizatorów zajmuje się pani profesor od ponad 20 lat, a w ramach projektu TANGO, współfinansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zajmowała się pani badaniem nowej i tańszej metody opracowania fotoaktywnych cementów. Gdzie takie cementy znajdą […]
Zielona twarz budownictwa – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie