Kira Zielińska – Wszystkie nasze poplątane ścieżki

Siedemnaście lat to wydawałoby się świetny czas dla każdego młodego chłopaka. Ale Reda nie jest jak każdy młody chłopak.

Dużo pracuje i czuje się już dorosły – na ojca alkoholika nie może liczyć. Warsztat samochodowy i przyjaciele są dla niego całym światem. Jedyne, o czym marzy, to wyrwać się z tego miasta. I niespodziewanie nadarza się ku temu okazja.

To miał być jeden z najpiękniejszych dni, a staje się najgorszym. Janek zostaje sam z trójką małych dzieci. Początkowo odtrąca wszelką pomoc, jednak po jakimś czasie dostrzega, że nie jest w stanie dłużej tak funkcjonować. I że musi się zmierzyć z tym, co już od paru lat od siebie odsuwał.

Życie potrafi zaskoczyć: w jednej chwili rzuca w otchłań, a w drugiej daje szansę na wypłynięcie. Tylko jak zacząć od nowa? I młody chłopak, i dorosły mężczyzna będą musieli odpowiedzieć sobie na niełatwe pytania.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/wszystkie-nasze-poplatane-sciezki.html

Podziel się:

Nastepne

Alektum FIZ NFS jednym z liderów rynku

pon. lis 13 , 2023
Sukces transakcyjny funduszu sekurytyzacyjnego należącego do grupy Alektum z połowy br. umożliwił zarządowi realizację kolejnych transakcji zakupu wierzytelności bankowych oraz pozabankowych Fundusz sekurytyzacyjny Alektum FIZ NFS, który powstał w 2022 roku, a swoją zdolność operacyjną osiągnął w 2023 roku, sfinalizował w ostatnich miesiącach pierwsze transakcje. W ślad za tym sukcesem zarząd funduszu zdecydował się na zakup kolejnych portfeli wierzytelności w branży bankowej oraz pożyczkowej. Takie portfolio oraz wielkość posiadanych portfeli […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie