Konferencja e-Learning FUSION zaprasza na VII edycję!

Jesteś zainteresowany Digital Learningiem, szkoleniami VR oraz zastosowaniem AI w L&D? Posłuchaj o najnowszych badaniach i trendach szkoleniowych, innowacyjnych i sprawdzonych strategiach, case studies liderów branży.

Konferencja e-Learning FUSION zaprasza na VII edycję! – Monitor Rynkowy

2 dni.
6 sekcji tematycznych.
Ponad 50 prelegentów z Polski, UK, Holandii, USA.
Specjaliści L&D, HR , Wellbeing, Reskilling, Immersive Learning.

Nie zabraknie takich tematów, jak: Learning Experience Platform, Artificial Intelligence for Learning, Immersive Learning (VR), Learning Analytics, Social collaboration Learning, Reskilling, Upskilling.

Prelekcjom towarzyszyć będzie panel dyskusyjny m.in. o tym, jak przeprowadzić skuteczną transformację cyfrową w nauczaniu, jak dobrać narzędzia do swojej organizacji i jakie metody będą się najmocniej rozwijać w najbliższej przyszłości.

🌐 W pierwszym dniu konferencji, 14 listopada, trzem sesjom tematycznym będzie towarzyszyć strefa wystawiennicza EXPO. Każdy uczestnik będzie miał szansę odwiedzić stoiska partnerów Konferencji i nawiązać nowe kontakty.

Konferencja e-Learning FUSION zaprasza na VII edycję! – Monitor Rynkowy

To unikalna platforma networkingowa i wyjątkowa okazja obcowania z autorytetami i pionierami branży, takimi jak Donald H Taylor, Mary Głowacka, Andy Lancaster. W VII edycji weźmie udział ponad 40-stu prelegentów z Polski, UK, Holandii i USA. Wystąpienia i panele dyskusyjne będą się odbywały w języku polskim i angielskim.

Widzimy się już 14-15 listopada w Warszawie!

Zajrzyj na stronę www.elearning-fusion.pl

Twórz z nami przyszłość edukacji!

Podziel się:

Nastepne

Wojciech Chmielarz - Zwykła przyzwoitość

pon. paź 23 , 2023
Bezimienny mierzy się z gangsterami, którzy wykorzystując łatwowierność starszych osób, nielegalnie przejmują ich mieszkania. Kiedy Bezimienny wraca do domu na warszawskich Włochach, w którym wynajmuje pokój, spotyka tam dwóch bandziorów. Mężczyźni grożą panu Henrykowi, właścicielowi domu, więc Bezimienny staje w jego obronie. Ale kiedy w wyniku kolejnego zastraszania starszy mężczyzna trafia do szpitala, bohater uznaje, że miarka się przebrała. I w ten sposób wkracza w sam środek wielkiej afery związanej […]
Wojciech Chmielarz - Zwykła przyzwoitość – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie