Wojciech Chmielarz – Zwykła przyzwoitość

Bezimienny mierzy się z gangsterami, którzy wykorzystując łatwowierność starszych osób, nielegalnie przejmują ich mieszkania.

Wojciech Chmielarz - Zwykła przyzwoitość – Monitor Rynkowy

Kiedy Bezimienny wraca do domu na warszawskich Włochach, w którym wynajmuje pokój, spotyka tam dwóch bandziorów. Mężczyźni grożą panu Henrykowi, właścicielowi domu, więc Bezimienny staje w jego obronie. Ale kiedy w wyniku kolejnego zastraszania starszy mężczyzna trafia do szpitala, bohater uznaje, że miarka się przebrała.

I w ten sposób wkracza w sam środek wielkiej afery związanej z rynkiem nieruchomości, nielegalnym przejmowaniem mieszkań i niebotycznych chwilówek branych na nieświadomych niczego ludzi. Przeciwko sobie ma bezwzględnych gangsterów, którzy nie cofną się przed niczym, żeby dopiąć swego. Ale jeszcze groźniejsi są ludzie, którzy stoją w ich cieniu.

Wydawnictwo Marginesy poleca zakup książki: https://marginesy.com.pl/sklep/produkt/133797/zwykla-przyzwoitosc

Podziel się:

Nastepne

<strong>Nowa era automatyzacji: AI w przemyśle</strong>

pon. paź 23 , 2023
Kiedy T-800 u progu rozbitej fasady biurowca z minigunem w rękach stanął przeciw setkom policjantów i dziesiątkom radiowozów, zaczął siać spustoszenie. Samochody wybuchały, policjanci słaniali się jeden po drugim, a jednak na koniec tej makabrycznej wydawałoby się sceny, na wewnętrznym wyświetlaczu T-800 pojawił się komunikat: „Ofiar śmiertelnych: 0”. Takie polecenie wydał mu wcześniej John Connor – nie może nikogo zabić.  Zadanie wykonane, warunki spełnione. I mimo, że każdemu człowiekowi wydaje […]
<strong>Nowa era automatyzacji: AI w przemyśle</strong> – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie