Ks. Adam Boniecki – Sprawdzian z miłości. Jak kochać w czasach nienawiści

Głos rozsądku w wariackich czasach.

Ks. Adam Boniecki - Sprawdzian z miłości. Jak kochać w czasach nienawiści – Monitor Rynkowy

To książka o relacjach, Kościele i nas samych. Ksiądz Adam Boniecki od lat wnikliwie i z otwartą głową obserwuje otaczającą nas rzeczywistość. Uważnie przygląda się polskiemu społeczeństwu i problemom, z jakimi się mierzymy. Jego komentarze są niezwykle wyważone, potrzebne, mądre.

Dlaczego przyjaźń jest dla nas niezbędna? Co zmieniła w nas wojna tuż za granicą? Kim są ludzie nowej epoki i czego możemy się od nich nauczyć? Jak zaakceptować słabość ludzkiego ciała? Ile chrześcijaństwo ma jeszcze wspólnego z Chrystusem? I co nam zostało z mitu Jana Pawła II?

Książka zawiera najlepsze i najbardziej aktualne teksty księdza Adama publikowane na łamach „Tygodnika Powszechnego”, które są odpowiedzią dla wszystkich zawiedzionych Kościołem i otaczającą rzeczywistością.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/sprawdzian-z-milosci-jak-kochac-w-czasach-nienawisci-adam-boniecki-257657?query=spra%20z%20mi%C5%82osci

Podziel się:

Nastepne

Halina Donimirska-Szyrmerowa - Był taki świat… Mój wiek XX

pon. paź 16 , 2023
Autorka, odtwarzając swój rodzinny świat, ukazuje zarazem szerszą perspektywę. W mnogości okresów XX stulecia i różnorodności regionów, w których spędziła swoje życie, tkwi źródłobogactwa jej przeżyć, obserwacji i wspomnień. Był taki świat… ukazuje życie polskich ziemian w Prusach Wschodnich, odciętych w 1920 roku kordonem od Polski. Świat dworów i dworków będących ostoją polskości, zasłużonych dla kraju rodów, działających w tyglu zawiłych relacji polsko-niemieckich. Taka była kraina dzieciństwa Haliny Donimirskiej-Szyrmerowej, która […]
Halina Donimirska-Szyrmerowa - Był taki świat… Mój wiek XX – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie