Marcin Bartosz Łukasiewicz – Moja martwa dziewczyna

Historia o miłości, która jest silniejsza niż śmierć, i morderstwie, które przeraziło nieumarłych.

Marcin Bartosz Łukasiewicz - Moja martwa dziewczyna – Monitor Rynkowy

Piotr i Jutka mogliby wyglądać na zwykłą parę, gdyby nie to, że Jutka jest zombie, a miejscem ich randek jest rozległy cmentarz zamieszkały przez nieumarłych i duchy. Sytuację jeszcze bardziej komplikuje fakt, że Jutka ma dziewczynę – Kasię, która nie żyje już od kilkuset lat i wcale nie jest zachwycona nowym adoratorem swojej kochanki.

Spokojną egzystencję zjaw, topielic, ghuli i innych mieszkańców nekropolii zakłóca tajemnicze morderstwo bezpośrednio związane z przeszłością Jutki. Znalezienie trupa na cmentarzu uruchamia lawinę zdarzeń, która zagrozi pokojowemu współistnieniu ludzi, nieumarłych i duchów.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/moja-martwa-dziewczyna.html

Podziel się:

Nastepne

Kate Summerscale - Fobie i manie. Historia świata w 99 obsesjach

pt. wrz 1 , 2023
Porywające, pouczające i dowcipnie napisane kompendium 99 obsesji, które prześladują nas wszystkich. ABLUTOFOBIA to irracjonalny strach przed kąpielą, SYLLOGOMANIA — patologiczne zbieractwo, a ZOOFOBIA to chorobliwy lęk przed zwierzętami. Podczas gdy fobia zmusza do unikania czegoś, mania zmusza, by coś robić. Fobie i manie to bardzo osobiste doświadczenia i najczęstszy rodzaj nerwic lękowych naszych czasów. Z badań przeprowadzonych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 22 krajach w 2017 roku wynika, […]
Kate Summerscale - Fobie i manie. Historia świata w 99 obsesjach – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie