Marzena Hryniszak – Poza nawiasem

Między jawą a snem. O sile kłamstwa i grze pozorów. I o drugiej szansie Jak to jest, gdy nikt cię nie zauważa? Nie szuka? Nie martwi się?

Marzena Hryniszak - Poza nawiasem – Monitor Rynkowy

Żaneta Ravigne, bezdomna alkoholiczka, żyje z dnia na dzień. Jeśli czegokolwiek pragnie, to tylko stać się niewidzialną i nie pamiętać o tym, co było. Stroni od ludzi, a jej jedynym przyjacielem zostaje bezpański kundel.

Podczas jednej z wiosennych nocy Żaneta mimowolnie staje się świadkiem dziwnego wydarzenia, choć już na drugi dzień nie jest pewna, czy nie był to senny majak. Jednak obraz mężczyzny wrzucającego ciężki wór do rzeki co rusz do niej wraca i nie daje spokoju.

W trudnym momencie pomocną rękę wyciąga do niej Kornelia, również do niedawna bezdomna. Żaneta, by stawić czoło rzeczywistości, musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. Świat, od którego uciekła, istnieje nadal. Tylko dlaczego wtedy uciekła? I jak ma zawalczyć o siebie teraz?

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/poza-nawiasem.html

Podziel się:

Nastepne

C.L. Taylor - Wrobiona

śr. sie 2 , 2023
Kobietę, której odebrano wszystko, co kochała, stać na bardzo wiele. A pięć lat w zamknięciu wystarczy, by ofiarę zamienić w drapieżnika. Najwyższy czas wyrównać rachunki. Pięć lat temu Olivia Sutherland została skazana za spiskowanie w celu zamordowania męża. Teraz, gdy wreszcie jest wolna, ma trzy cele: naprawić relacje z nastoletnią córką, odzyskać dobre imię i zdemaskować swojego męża – mężczyznę, który ją wrobił. Jak daleko będzie w stanie się posunąć, […]
C.L. Taylor - Wrobiona – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie