Max Czornyj – Fatum

Fatum? Tak to nazywasz? Ja to nazywam po prostu przekleństwem.

Max Czornyj - Fatum – Monitor Rynkowy

W jednym z lubelskich pustostanów dochodzi do makabrycznego morderstwa. Ofiara została spalona żywcem w specjalnie przygotowanej klatce. Okazuje się, że szaleniec, który się tego dopuścił zostawił kilka zagadkowych tropów.

Co oznacza tajemnicza wiadomość? Czy miejsce zbrodni jest jedynie upiorną inscenizacją? Wreszcie: co wspólnego z zabójstwem ma religijna kultura haredi?

Na te pytania musi odpowiedzieć komisarz Deryło. Czas ucieka. Walkę o życie prowadzi nie tylko kolejna ofiara, ale również ranna w poprzednim śledztwie partnerka Deryły, Tamara Haler. Ich losami zdaje się jednak rządzić nieuchwytne FATUM.

A może los wszystkich spoczywa w rękach szalonego mordercy, który przewiduje przyszłość?

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/fatum-czornyj-max,p1371143864,ksiazka-p?qa=fatum&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Depozytory na klucze i przedmioty: jak je wdrożyć

pon. maj 29 , 2023
Wdrożenie depozytorów na klucze i przedmioty powinno być poprzedzone dokładną analizą, bowiem chodzi o ważną materię: bezpieczeństwo w obiektach. W niniejszej publikacji skupimy się na kryteriach, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze sprzętu i dostawcy. Na początku warto skontaktować się ze specjalistą, który dzięki zgromadzonemu doświadczeniu będzie potrafił przeprowadzić proces doboru urządzeń, który często bywa wypadkową potrzeb z realiami posiadanego budżetu. Dotyczy to wszystkich urządzeń, zarówno tych na klucze, […]
Depozytory na klucze i przedmioty: jak je wdrożyć – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie