Michael Robotham – Dobra dziewczyna, zła dziewczyna

Dziewczyna bez przeszłości. Mężczyzna, który przetrwał. Morderstwo lokalnej gwiazdki. Miasteczko, w którym nikt nie mówi prawdy.

Ona wie, kiedy kłamiesz

Zmarznięta, głodna i brudna. Nie wiadomo, kim jest, ani kto ją skrzywdził. Wiadomo, że nikt jej nie szukał.

Po sześciu latach od odnalezienia Evie jej tożsamość pozostaje tajemnicą. Nikomu nie udało się do dziewczyny zbliżyć na tyle, aby zrozumieć, co skrywa pod maską agresywnej i nieprzewidywalnej outsiderki. Jedyną pewną rzeczą jest to, że bezbłędnie rozpoznaje, gdy ktoś kłamie.

Mężczyzna, który przetrwał

Dwadzieścia lat temu Cyrus Haven wrócił po szkole do domu. Od wejścia czuł, że wydarzyło się coś bardzo złego. Kiedy odkrył, że jego starszy brat zamordował oboje rodziców i dwie siostrzyczki, cały świat chłopaka legł w gruzach.

Dziś Haven pracuje jako policyjny psycholog. Gdy spotyka na swojej drodze intrygującą Evie Cormac, postanawia wspólnie z nią odkryć potworną prawdę kryjącą się za morderstwem młodej mistrzyni łyżwiarstwa.

Czy niezwykły dar Evie wystarczy, aby rozwiązać sprawę, w której wszyscy kłamią? I czy Cyrus uratuje Evie przed nią samą?

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/dobra-dziewczyna-zla-dziewczyna-michael-robotham-265319?query=dobra%20dziew

Podziel się:

Nastepne

Michael Schulman - Oscarowe wojny. Historia Hollywood pisana złotem, potem i łzami

pt. mar 8 , 2024
Tętniąca życiem, świetnie zresearchowana historia Oscarów, skupiająca się na brutalnych starciach, rywalizacji gwiazd i zakulisowych dramatach. Ameryka nie ma rodziny królewskiej. Ma Oscary. Od dziewięciu dekad starannie wystrojone gwiazdy i goniący za zyskiem producenci polują na nieuchwytną statuetkę. To, co rozpoczęło się w 1929 roku jako branżowy bankiet, przerodziło się w wystawną ceremonię z czerwonym dywanem i tłumem fotoreporterów. Ale nie dajcie się zwieść. Oscary to przede wszystkim pole bitwy, […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie