Napędzamy rynek rolniczy

Produkty Atlántica Agrícola są towarami pierwszego wyboru w ponad 60 krajach na całym świecie

Listopad tego roku był dla suwalskiego przedsiębiorstwa miesiącem szczególnym. Zaangażowanie w rozwój firmy, współpraca profilowana pod kątem konkretnych odbiorców, stałe poszerzanie portfela klientów – wszystko to poskutkowało uzyskaniem tytułu Symbolu Nowoczesnego Rolnictwa 2019.

– Dla naszej firmy jest to ogromne wyróżnienie. Nagroda utwierdza nas w świadomości, że mimo ogromu podmiotów działających na konkurencyjnym rynku to właśnie Vitera Polska stała się Symbolem. Będąc czołowym dostawcą wyrobów Atlántica Agrícola, wychodzimy do odbiorców z produktami pierwszego wyboru, które bazują na jakości i skuteczności. Między innymi właśnie ten czynnik generuje nasz stały rozwój – mówi Romuald Wołyniec, prezes zarządu Vitera Polska Sp. z o.o.

Co przekłada się na sukces spółki? Przede wszystkim jakość oferowanych wyrobów, profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy, wiarygodność i rzetelność. Dla Vitery uprawa roślin w zgodzie z naturą i z troski o naturę to kluczowy cel. Najważniejszym działaniem spółki jest zapewnienie racjonalnych kosztów, a jednocześnie oferowanie rolnikom wysokiej jakości środków odżywiania i wspomagania wzrostu roślin. Nowoczesne, wysokiej klasy produkty importowane z Hiszpanii i nie tylko, dystrybuowane są przez spółkę do Białorusi, Ukrainy, Czech, Słowacji oraz do krajów nadbałtyckich.

Stały rozwój to nie wszystko. Vitera jako czołowy dostawca innowacyjnych, specjalistycznych nawozów ekologicznych i konwencjonalnych dla producentów rolnych, jest zapraszana na wiele branżowych konferencji biznesowych, gdzie poza prezentacją produktów porusza tematy dotyczące sytuacji rynkowych, przyszłości oraz ekologii.

– Zazwyczaj punktem przełomowym jest kryzys. Pokazuje, które spółki są słabo zarządzane, a które potrafią w trudnym okresie odbić się i pójść dalej. Takie sytuacje są bardzo przydatne. W sytuacji kryzysowej eliminowane są słabsze jednostki, a silniejsze pozostają w grze i dalej się rozwijają. W ten sposób na rynku pozostają tylko ci gracze, którzy są naprawdę mocni w tym, co robią – opowiada Romuald Wołyniec.

Oferowane przez suwalskie przedsiębiorstwo produkty, dzięki swojemu innowacyjnemu składowi, wspierają i wzmacniają struktury roślinne odpowiedzialne za odporność na choroby wywoływane przez patogeny chorobotwórcze, jak i szkodniki. Indukują też wzrost wegetatywny i generatywny, w zależności, w którym momencie zostały zastosowane i na jakiej roślinie.

– Chciałbym bardzo podziękować naszym wszystkim partnerom, dystrybutorom i rolnikom, którzy używają produktów Atlántica Agrícola. Dzięki nim utwierdzamy się w przekonaniu, że to, co robimy, podąża we właściwą stronę – sumuje Romuald Wołyniec.

Adrian Morel

Podziel się:

Nastepne

Rozwój jako partnerska wymiana myśli

czw. gru 19 , 2019
Zakład Chemii i Biochemii Klinicznej Katedry Chemii i Biochemii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi jest znany na całym świecie z synergicznego łączenia wielodziedzinowej globalnej myśli naukowej, pozwalającego wypracowywać najlepsze rozwiązania Kierownik katedry, prof. dr hab. n. med. Ireneusz Majsterek, swoje zainteresowania badawcze rozpoczął od badań nad białaczką, gdzie problemem były onkogenne kinazy tyrozynowe. Jako uczestnik międzynarodowych badań eksperymentalnych, które miały na celu wykazanie efektywności inhibitorów skierowanych przeciwko fuzyjnej kinazie BCR/ABL, […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie

/tmp/