Opieramy się pandemii

Kompleksowe prowadzenie inwestycji. Rozwój w obszarze szeroko rozumianej produkcji. Poszerzanie portfolio działań poprzez akwizycje. To niejedyne elementy, które umacniają pozycję firmy Adamietz Sp. z o.o. 

Rajmund Adamietz, prezes zarządu Adamietz Sp. z o.o. (z prawej) i Szczepan Kusibab, wiceprezes zarządu Adamietz Sp. z o.o. (z lewej)

Spółka z centralą w Strzelcach Opolskich prężnie działa na terenie całego kraju i Europy, poprzez swoje lokalne oddziały. Będąc jedną z najbardziej znaczących firm budowlanych w kraju, swoją działalność opiera na uczciwości, jakości i dbałości o partnerów. Czy trudno steruje się taką organizacją?

– W dobie nieznanych do tej pory uwarunkowań na pewno nie jest to proste, ale wszystko opieramy niezmiennie na tych samych zasadach co zawsze. Jednak absolutne pierwszeństwo w tej atencji zawsze mają nasi klienci oraz wszyscy członkowie załogi. Bez nich prowadzenie tej maszyny byłoby po prostu niemożliwe – mówi Rajmund Adamietz, prezes zarządu Adamietz Sp. z o.o.

Spółka systematycznie umacnia swoją pozycję rynkową. Pozyskuje kolejnych, prestiżowych klientów i realizuje spektakularne projekty, spośród których wymienić można m.in. fabrykę dla PSA w Gliwicach, fabrykę dla Ciech S.A w Niemczech, Galerię Handlową Dekada w Nysie czy fabrykę dla Collins Aerospace we Wrocławiu. Młody, prężny, nowoczesny zespół, wsparty znakomitym doświadczeniem dojrzałej kadry, ze spokojem patrzy w przyszłość i celuje w dalszy dynamiczny rozwój.

– W obecnym czasie sytuacja jest nadzwyczajna – mówi Szczepan Kusibab, wiceprezes zarządu Adamietz Sp. z o.o. – Jednak w naszym segmencie rynku nie da się pracować wirtualnie przy głównych zadaniach i to się jeszcze długo nie zmieni. Ten ciężki, twardy biznes skutecznie opiera się negatywnym trendom i dotyczy to zarówno całej branży, jak i naszej firmy.

Biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania, wydaje się, iż pomimo znaczącej konkurencji, trudności ogólnoświatowych, zdrowotnych, społecznych czy ekonomicznych, najbliższe lata dla Grupy Adamietz powinny być dobre. Tymczasem spółka nieustannie stara się dawać swoim klientom jeszcze lepszy serwis, wsłuchiwać się w ich potrzeby i umacniać pozycję rynkową w Polsce oraz za granicą. 

Adrian Morel

Podziel się:

Nastepne

RS Components: Symbol Rozwoju Biznesu

wt. gru 22 , 2020
RS Components udowadnia, że nawet w niepewnych czasach można się rozwijać. Firma zdobyła wyróżnienie Symbol Rozwoju Biznesu 2020 RS Components, globalny dystrybutor rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, elektryki, elektroniki oraz innych produktów dla szeroko rozumianego przemysłu, zdobył nagrodę w kategorii Symbol Rozwoju Biznesu 2020. Kapituła programu Symbol doceniła rozwiązania firmy, które digitalizują procesy zakupowe klientów korporacyjnych, wysoką dostępność produktów w magazynach, szybki czas wysyłki oraz rozwój marki własnej. – Rozwój, […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie