Remigiusz Mróz – Widmo Brockenu

Po wypadku na Zawracie Wiktor Forst był zmuszony pogodzić się z tym, że jego zdrowie nigdy nie wróci do poprzedniego stanu. Pożegnał się z bieganiem, a także chodzeniem po Tatrach.

Remigiusz Mróz - Widmo Brockenu – Monitor Rynkowy

Osiadł w Krakowie i niespodziewanie w końcu poukładał sobie życie, odnajdując jego sens w rodzinnej egzystencji z Dominiką i jej dziećmi.

Nie miał zamiaru wracać w góry. Zrozumiał, że to w nich spotkało go wszystko, co najgorsze, i zmusił się, by wymazać je z pamięci. One jednak nigdy nie zapomniały o nim.

Nadciąga zima stulecia, a wraz z jej nadejściem wrócą najmroczniejsze tajemnice, jakie skrywały Tatry.

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/widmo-brockenu-mroz-remigiusz,p1372095324,ksiazka-p?qa=widmo%20brockenu&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Go Hel!

czw. cze 29 , 2023
Rozmowa z Mirosławem Wądołowskim, burmistrzem Helu o walorach turystycznych oraz inicjatywach miejskich realizowanych nie tylko dla turystów Obecnie pełni pan funkcję od 2018 roku. Jak zmienił się Hel od tego czasu? Hel z roku na rok staje się coraz atrakcyjniejszy, turystycznie i dla mieszkańców. Zakończyliśmy kompleksową modernizację Bulwaru Nadmorskiego, na którym stanął pomnik „helskiego” Neptuna oraz skwerek z oryginalną sterówką kutra rybackiego. Powstała też plenerowa galeria rzeźby kaszubskiej. Inwestycje nie ominęły też dróg, ciągów komunikacyjnych czy infrastruktury sportowej. Poprawiła się również dostępność komunikacyjna […]
Go Hel! – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie