Taylor O’Halloran – The Sims. Nieoficjalna książka kucharska

Od pieczonej Alaski po pankejki z żelkowymi misiami. Ponad 85 przepisów dla głodomorów i smakoszy. Kiedy jesteś zo hungwah!

Sul, sul! (Hej, hej!). Czy zdarzyło ci się grać w „Simsy” i pomyśleć: „Ciekawe, jak też może smakować eliksir miłosny nr 4?” albo „Ta ensaimada wygląda naprawdę smacznie”? Jeśli tak, to załóż fartuszek – i do dzieła!

Posługując się „The Sims. Nieoficjalną książką kucharską”, zrób wspaniałą pieczoną Alaskę albo faszerowanego homara, które z pewnością znasz z Yummy Channel. Z przepisami o różnym stopniu trudności (zarówno dla początkujących, jak i dla mistrzów) przygotujesz w swojej kuchni ulubione dania z „Simsów” – od makaronu z serem i ratatui aż po ratującą życie ambrozję.

W książce znajdziesz między innymi przepisy na:

  • chili con carne
  • krzepiącą zupę babci
  • serowe oczyska
  • pankejki z żelkowymi misiami
  • saltimboccę z kurczaka
  • babeczki miętowe mokka

i wiele, wiele innych!

Wydawnictwo Prószyński i S-ka poleca zakup książki: https://www.proszynski.pl/product/the-sims-nieoficjalna-ksiazka-kucharska

Podziel się:

Nastepne

Max Czornyj - Zodiak

śr. lip 3 , 2024
Nawiązał makabryczną grę z policją oraz z całym społeczeństwem. Pragnął, by na Amerykę padł paraliżujący strach. Zabijał, wysyłał szyfry i upiorne kartki pocztowe. Mamił, wodził, groził. Domagał się uwagi oraz umieszczania wzmianek o sobie w poczytnych gazetach. Stał się ikoną popkultury, choć jego tożsamość oraz prawdziwe motywacje pozostawały nieodgadnione. ZODIAK. NAJBARDZIEJ TAJEMNICZY SERYJNY MORDERCA. Lubię zabijać ludzi, bo to świetna zabawa. To zabawniejsze niż polowanie w lesie na dzikie zwierzęta, […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie