Gregory Hartley, Maryann Karinch – Podręcznik manipulacji

Wyczerpujący poradnik, uczący tego, jak wpływać na innych, by zapewnić sobie realizację własnych celów.

Gregory Hartley, Maryann Karinch - Podręcznik manipulacji – Monitor Rynkowy

Praca oparta jest na wiedzy i doświadczeniu Hartleya, oficera armii amerykańskiej zawodowo zajmującego się przesłuchiwaniem jeńców i mającego za sobą m.in. służbę podczas wojny w Zatoce Perskiej.

Autorzy przedstawiają całą gamę środków skutecznego oddziaływania na inne osoby. Pierwsza część książki zawiera opis funkcjonowania człowieka w grupie; potem ukazane zostają interakcyjne mechanizmy wewnątrzgrupowe w odniesieniu do zbiorowości. Druga, najobszerniejsza część książki, jest prezentacją środków pozwalających oddziaływać na innych.

Wydawnictwo Bellona poleca zakup książki: https://www.bellona.pl/tytul/podrecznik-manipulacji-9788311168947/

Podziel się:

Nastepne

Max Czornyj - Zmora

śr. wrz 13 , 2023
Strach to życie. Ci, którzy chcą umrzeć, nie czują strachu. Honoriusz Mond nie wierzy w pecha. Jednak nie dość, że za sprawą niedawnego śledztwa ożywają w nim przerażające demony z przeszłości, to pewnego dnia dostaje niezrozumiałą wiadomość. Jej nadawcą ma być sama Śmierć. W przeciwieństwie do Monda, Allegra Szmit wierzy w zjawiska paranormalne. Tymczasem ktoś, kto wciąga ich w szaloną grę, najwyraźniej zna tajemnice, których strzegą wyłącznie umarli. W Krakowie […]
Max Czornyj - Zmora – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie