Vertus wspomaga biznes

KPF VERTUS S.A. skutecznie wspomaga biznes m.in. przez optymalizowanie rozwiązań podatkowych. Ale nie tylko.

Domeną firmy jest pomoc podmiotom gospodarczym przez zapewnienie potrzebnej każdemu przedsiębiorcy kompleksowej, a zarazem profesjonalnej obsługi prawno-finansowej.

KPF VERTUS S.A. stawia na specjalizację zatrudniając najlepszych specjalistów w branżach i doskonaląc umiejętności. Windykacja, doradztwo prawne czy pozyskiwanie kapitału przebiega sprawnie i skutecznie. Obsługę partnerów zapewniają – poza siedzibą w Katowicach – oddziały w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.

Dynamicznie zmiany prawa, zwłaszcza w zakresie podatkowym, spowodowały rozbudowę wsparcia doradztwa w tym zakresie. – Dotychczasowe doświadczenia ułatwiają nam rozwiązywanie konkretnych problemów tak, aby podpowiadać przedsiębiorcom rozwiązania ukierunkowane na ich korzyści – zapewnia Dominik Skorupa, prezes KPF VERTUS S.A. – Są one absolutnie bezpieczne pod względem prawnym, a zarazem dają gwarancje optymalizowania rozwiązań podatkowych.

Firma we własnym zakresie prowadzi postępowania w Niemczech i Austrii, często przed Międzynarodowym Centrum Arbitrażu w Wiedniu czy Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości w Strasburgu. Oprócz tego przez swoich przedstawicieli pomaga przedsiębiorcom w Czechach, Kazachstanie, Słowacji, Ukrainie i Włoszech.

Obok wyspecjalizowanej windykacji KPF VERTUS S.A. współpracuje z partnerami w zagadnieniach prawa pracy, handlowego, upadłościowego, gospodarczego, spółek handlowych, spraw na styku postępowania karno-skarbowego i in. Pomaga też w prowadzeniu transakcji kapitałowych związanych z obrotem nieruchomościami, a także ułatwia sięganie po fundusze unijne i pozyskiwanie kapitału, dzięki czemu przyczynił się ostatnio do uratowania od bankructwa poważnej firmy obuwniczej i wspomożeniu dwóch start-upów przez skojarzenie i wykorzystanie sprawdzonych podmiotów szukających korzystnego ulokowania wolnych środków, ale przede wszystkim dzięki połączeniu wiarygodności, zaufania i perfekcji obsługi prawno-finansowej.

Marek F. Klimek

Podziel się:

Nastepne

PKS Szczecinek: Mały, ale rosnący

śr. lut 28 , 2018
Choć wydawać by się mogło, że Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej złote czasy mają za sobą, jest inaczej – nie tylko nie mówią ostatniego słowa, ale są stabilne i dążą do wzrostu. Dobry przykład stanowi PKS Szczecinek. Spółka przewozowa ze Szczecinka ma za sobą bogate, ponad 70-letnie doświadczenie i utrzymujące się na wysokim poziomie zaufanie publiczne. Przeszedłszy proces komunalizacji, dziś jest w pełni kontrolowana przez władze powiatu szczecineckiego. Co roku przewozi tysiące […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie