Zainwestuj w Gorlicach!

Atrakcyjne, w pełni uzbrojone działki inwestycyjne w Gorlicach czekają na przedsiębiorców. Właśnie ruszył przetarg na sprzedaż terenów w Strefie Aktywności Gospodarczej przy ul. Zakole. To kolejna inwestycja ukierunkowana na rozwój gospodarczy miasta i wyjście naprzeciw oczekiwaniom firm.

Na inwestorów czeka w sumie 11 działek o łącznej powierzchni ponad 5,3 ha, wyposażonych w niezbędną infrastrukturę – sieć wodociągową, gazową, kanalizację sanitarną i opadową, kanały technologiczne, oświetlenie oraz wewnętrzny układ komunikacyjny (drogę wewnętrzną ze zjazdami, miejscami parkingowymi, placem manewrowym i chodnikiem). Dodatkowo atrakcyjność inwestycyjną terenu podnosi dobre skomunikowanie z drogą krajową nr 28 Zator – Przemyśl, od której dzieli go zaledwie 700 metrów. Atutem dla inwestorów tworzących miejsca pracy na terenie gorlickich stref – w tym przy ul. Zakole – są przygotowane przez miasto ulgi podatkowe!

W Gorlicach funkcjonują już dwie Strefy Aktywności Gospodarczej, na których funkcjonuje 31 przedsiębiorstw, zatrudniających blisko 800 osób. Na budowę Strefy przy ul. Zakole Miasto Gorlice pozyskało fundusze z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020. 

– Zapraszam do Gorlic! Miasta leżącego na starym węgierskim trakcie handlowym, do dziś z serdecznością witającego każdego turystę, ale i biznesmena. Rozwój gospodarczy regionu i współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami są jednymi z priorytetowych działań, na których skupia się nasz samorząd. Przykładem jest kolejna już Strefa Aktywności Gospodarczej, która może stać się atrakcyjnym miejscem na prowadzenie biznesu. Dołącz do grona inwestorów i stań się częścią społeczności Gorlic – Miasta Światła! – zachęca Rafał Kukla, burmistrz Miasta Gorlice.

Więcej na www.gorlice.pl

Podziel się:

Nastepne

ZUS: wypłaty dodatkowych świadczeń

śr. sie 30 , 2023
Czternasta emerytura zostanie wypłacona z urzędu. To znaczy, że aby otrzymać kolejne dodatkowe roczne świadczenie pieniężne, nie trzeba składać wniosku – przypomina prof. Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Prócz tego od 1 lipca wypłacane są świadczenia z programu „Dobry Start” Rada Ministrów wydała we wtorek, 22 sierpnia tego roku, rozporządzenia wykonawcze w sprawie wysokości oraz miesiąca wypłaty czternastej emerytury. W pierwszym akcie określono, że świadczenie wyniesie 2650 zł brutto, zaś w […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie