Zapraszamy serdecznie na najbardziej prestiżowe wydarzenie rynku szkoleniowego Konferencję e-Learning FUSION!

Jesteś zainteresowany Digital Learningiem, VR-learningiem oraz zastosowaniem AI w dziedzinie rozwoju i nauki? Chcesz odkryć nowe strategie edukacyjne i rozwijać kompetencje L&D? Podczas Konferencji będziesz miał/a szansę zgłębić najnowsze trendy w tej dziedzinie.

NA ELF2023 CZEKAJĄ NA CIEBIE:

Wystąpienia podczas których prelegenci z Polski i zagranicy, w tym specjaliści tacy jak Donald H. Taylor, Agnieszka Sitarska-Piwko, Ross Garner czy Mary Głowacka, podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i perspektywami. To doskonała okazja do zdobycia cennych informacji i inspiracji.

W strefie EXPO uczestnicy będą mieli możliwość spotkać się z różnymi dostawcami, firmami, i organizacjami związanych z e-learningiem. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami, nawiązania nowych kontaktów, a nawet przetestowania najnowszych innowacyjnych szkoleń VR!

Zyskaj unikalną możliwość, aby rozwinąć swoją wiedzę, posłuchać doświadczeń ekspertów w branży oraz rozwijać swoją ścieżkę zawodową w dziedzinie e-learningu. Czekają na Ciebie inspirujące prelekcje, strefa EXPO i niezrównane możliwości networkingowe. Dołącz do VII edycji Konferencji e-learning FUSION #ELF23

14-15 listopada. Hotel ARCHE Warszawa Krakowska

Rejestracja już otwarta! Wspólnie twórzmy przyszłość edukacji

Zajrzyj na stronę www.elearning-fusion.pl

Podziel się:

Nastepne

Wojciech Wójcik - Bilet dla zabójcy

pon. lis 6 , 2023
W podziemiach Dworca Centralnego policjanci znajdują zwłoki mężczyzny z rozbitą czaszką. To nie pierwsze tego typu zabójstwo – w podobny sposób w ciągu ostatnich miesięcy zginęły trzy inne osoby. Zamordowanych łączy tylko jedno. Wszyscy regularnie podróżowali tym samym pociągiem relacji Działdowo-Warszawa. Do zespołu śledczego dołącza Olga Bojko z komisariatu kolejowego policji. Wkrótce odkrywa szereg podobieństw między sposobem działania sprawcy ochrzczonego przez media mianem Trepanatora oraz innego seryjnego zabójcy z terenów […]

Polecamy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie