Activejet dba o jakość wydruku

Tusze i tonery Activejet od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem. Tylko w tym roku zdobyły pięć wyróżnień rynkowych. O przepisie na sukces marki z jej twórcą, Rafałem Ornowskim, rozmawia Jakub Lisiecki

Jak powstawała gama produktów Activejet?

Linia Activejet powstała w oparciu o liczne badania rynkowe oraz nasze własne doświadczenia. Jako część grupy kapitałowej związanej z branżą IT, mieliśmy dostęp do unikalnego know-how oraz doskonałego zaplecza logistycznego. Te podwaliny pozwoliły stworzyć produkty, które niezmiennie od wielu lat pozostają liderami rynku w swoich kategoriach. Doświadczenie zdobyte przy tworzeniu marki Activejet wykorzystaliśmy kilka lat później, tworząc ekonomiczny brand Actis, dedykowany przetargom i szerokiej dystrybucji.

Jakie są największe zalety państwa produktów?

Największymi zaletami Activejet są najwyższa, powtarzalna jakość i wydajność w dobrej cenie. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się najlepszą na rynku opłacalnością, czyli stosunkiem ceny do jakości. W niezależnych testach od wielu lat wypadają najlepiej na rynku pod względem jakości i ekonomiki druku.

Istnieje opinia, że zamienniki nie dorównują jakością produktom związanym z oryginalną marką. Czy ten pogląd jest słuszny?

Jest on wynikiem faktu, że wielu producentów alternatywy walczy o klienta jedynie ceną. A wiadomo: tam, gdzie najniższa cena, tam siłą rzeczy i największe oszczędności na procesie produkcji; wytwórcy dobierają najtańsze komponenty o dyskusyjnej jakości. Najlepszą jakość na rynku oferują produkty oryginalne, a także – co pokazują testy – nasze produkty. Z tym, że Activejet oferuje przy tym znacznie wyższą wydajność, a ona z kolei przekłada się na wspomnianą ekonomikę druku.

Dlaczego konsument, sięgając po tusze lub tonery zamiennikowe, powinien wybrać właśnie waszą markę?

Sięgając po zamienniki, konsument przede wszystkim powinien zapoznać się z niezależnymi badaniami rynkowymi oraz testami jakości realizowanymi przez niezależne laboratoria. Badania te weryfikują marketingową narrację producentów, dostarczając użytkownikom rzetelnych informacji na temat rzeczywistych osiągów danego produktu. Activejet za każdym razem zdobywa w tego typu testach najwyższe noty, bo faktycznie – gwarantuje bardzo dobre, stabilne parametry wydruku i wydajności.

Czy jakość i popularność produktów Activejet zostały już docenione?

Jesteśmy certyfikowani przez międzynarodową grupę BSI oraz niemiecką TÜV Rheinland, które dodatkowo monitorują nasze procesy produkcji. W ciągu 15-letniej historii otrzymaliśmy też wiele wyróżnień konsumenckich, w tym m.in. 9 Złotych Laurów Konsumenta i 5 tytułów Konsumenckiego Lidera Jakości. W ponad dwudziestu niezależnych testach PC Format, PC World i Komputer Świat, zdobiliśmy wyróżnienia najlepszej jakości i wydajności oraz najlepszego zakupu.

Podziel się:

Nastepne

Podkowa Leśna, czyli miasto - ogród

czw. cze 29 , 2017
Zieleń i spokój, a zarazem spore samorządowe inwestycje, które zapewniają mieszkańcom wysoki komfort życia. Taka właśnie jest Podkowa Leśna Niewielka, ale prestiżowa, czterotysięczna gmina mieści się nieopodal Warszawy. Istnieje od niemal 100 lat. Zapisała się w historii m.in. pomocą okupowanej stolicy czy pierwszą w Polsce koleją elektryczną. Od lat konsekwentnie rozwija się w idei miasta-ogrodu, spokojnego i pełnego krajobrazów, do których chce się wracać. Na terenie Podkowy Leśnej znajdują się […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie