#be the change: 4 lata sukcesów Columbus Elite w branży OZE

Columbus Elite zajmuje pozycję lidera technologii sprzedaży w sektorze odnawialnych źródeł energii. Celem spółki jest konsolidacja branży i partnerskie wsparcie osób, które chcą budować i rozwijać biznes przyszłości energetycznej. Swoim partnerom i współpracownikom pozwala na tworzenie efektywnych rozwiązań zbudowanych na solidnych fundamentach, u podstaw których znajdują się wartości oparte na wzajemnej współpracy i zaufaniu. Tylko z Columbus Elite rozwój w zawodzie OZE jest efektywny i długofalowy.

Niezależnie od okoliczności i zmienności rynku, spółka zarządzana przez Pawła Bednarka i Rafała Kołłątaja jest partnerem dysponującym ekspercką wiedzą. Umiejętne wykorzystanie doświadczenia i kompetencji pozwoliło zarządowi spółki na stworzenie największej organizacji sprzedażowej w branży OZE w Polsce oraz zdobycie wielu nagród i wyróżnień. Jedną z nich jest wręczona podczas gali Symbol 2022 prestiżowa nagroda i godło Symbol Wsparcia Biznesu.

Nagrodę i godło Symbol Wsparcia Biznesu, podczas gali Symbol 2022, odebrali Paweł Bednarek, prezes Columbus Elite i Rafał Kołłątaj, wiceprezes spółki.

Biznesowa wizja Columbus Elite przyciąga przedsiębiorców, którzy wraz z liderem branży OZE chcą osiągać wspólne cele. O chęci współpracy nie decydują jedynie sukcesy biznesowe, jakimi może pochwalić się spółka, ale również system wartości i sposób funkcjonowania oparty na zasadach partnerstwa. Ta ogólnopolska organizacja stwarza możliwości budowania przedsiębiorczości na podstawie innowacyjnego modelu biznesowego. W ciągu blisko 4 lat działalności zaowocowało to wypłaceniem ponad 150 milionów złotych prowizji do sieci sprzedaży i liczbą ponad 29 tys. zadowolonych klientów w całym kraju.

– Dołączając do nas, każdy może być pewien, że współpraca będzie opierała się na zasadach partnerstwa. Rozmawiamy jak przedsiębiorca z przedsiębiorcą – mówi Paweł Bednarek, prezes Columbus Elite.

Columbus Elite to doświadczenie w sprzedaży oraz w budowaniu technologii sprzedażowych. Spółka wspiera zarówno doświadczonych, jak i początkujących przedsiębiorców, gwarantując im specjalistyczne szkolenia, rozwój i sukces w prowadzeniu własnego biznesu. Oferuje unikalny model szkoleniowo-sprzedażowy, który z powodzeniem funkcjonuje w wielu polskich miastach. Do współpracy zaprasza każdego przedsiębiorcę, którego podejście do biznesu oparte jest na chęci rozwoju i budowania zmiany.

Umiejętne wykorzystanie doświadczenia i kompetencji pozwoliło spółce Columbus Elite na stworzenie największej organizacji sprzedażowej w branży OZE w Polsce.

Jak mówi Rafał Kołłątaj, wiceprezes spółki: – Columbus Elite dąży do współpracy na zasadach partnerstwa, tak aby każdy przedsiębiorca czuł się bezpiecznie i komfortowo. Chętnie dzielimy się kompetencjami oraz ekspercką wiedzą. Dzięki temu współpraca z naszą organizacją nie dość, że jest efektywna, to kończy się sukcesem, dając satysfakcję obu stronom.

– Od początku powstania spółki ustaliliśmy wysokie standardy działania. Chcemy dzielić się doświadczeniem i wypracowanymi, skutecznymi technikami. Gwarantujemy pomoc w digitalizacji procesów oraz szkoleniach produktowych, technicznych i operacyjnych. Każdy chce współpracować z przedsiębiorstwem, które stawia na pierwszym planie człowieka, właśnie to wyróżnia Columbus Elite – mówi Paweł Bednarek.

Partnerstwo z tak doświadczoną organizacją pozwala skutecznie skalować biznes, a działanie pod szyldem lidera branży to gwarancja zbudowania wiarygodnej firmy, co bezpośrednio przekłada się na zysk. Columbus Elite na bieżąco optymalizuje wyniki sprzedażowe, ulepsza jakość świadczonych usług, a także tworzy atrakcyjne warunki współpracy. Rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce daje ogromne możliwości biznesowe, a Columbus Elite oferuje przedsiębiorcom szansę na rozwijanie biznesu przez kolejne kilkanaście lat.

Jak mówi Dawid Zieliński, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Columbus: – Organizacja Columbus Elite to nie tylko sprzedaż. To cały system współpracy ludzi, którzy chcą być niezależni finansowo razem z firmą, która dostarcza niezależność energetyczną. To nie jest biznes na trzy miesiące, na sześć miesięcy czy na rok. To jest biznes przynajmniej na dekadę. Jak ktoś będzie chciał, będzie mógł w nim zostać praktycznie na całe życie.

Podziel się:

Nastepne

Lisy Gardner - Zaginiona

czw. lut 16 , 2023
Gdy ktoś, kogo kochasz, znika bez śladu – jak daleko się posuniesz, by odzyskać najbliższą ci osobę? Dla byłego profilera FBI, Pierce’a Quincy’ego, właśnie zaczął się najgorszy koszmar: na opuszczonym odcinku autostrady w Oregonie znaleziono porzucony samochód. Z włączonym silnikiem i damską torebką na siedzeniu kierowcy. Po Rainie Conner, jego żonie, z którą jest w separacji, nie było już ani śladu. Czyżby w końcu dogonił ją jeden z duchów z […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie