Aurec Home: kreatywny deweloper

Mimo niełatwych czasów Aurec Home kontynuuje swoją filozofię budowania, oddając kolejne etapy osiedla Miasteczko Jutrzenki, a w zanadrzu ma kilka nowych, brawurowych projektów.

Deweloper prowadzi obecnie sprzedaż mieszkań z osiedla Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanego na warszawskich Włochach. Klienci do wyboru mają przestronne kawalerki od 38 m kw., komfortowe lokale dwupokojowe 44 m kw., a także duże mieszkania trzy- i czteropokojowe do 90 m kw. Lokale mają przemyślane rozkłady, w których znajdą się takie rozwiązania, jak: okno w części kuchennej, przestrzeń na przechowywanie czy – bardzo cenione – duże balkony.

Lokale z III etapu inwestycji Miasteczko Jutrzenki zostaną oddane do użytku już w II kwartale 2023 roku. To osiedle wyjątkowe. Miasteczko jest spójne architektonicznie, łącznie z przemyśleniem kolorów budynków. Już teraz nabywcy mieszkań doceniają to, jak Aurec Home buduje: kreatywnie, ekologicznie, zgodnie z ideą 15-minutowego miasta.

W powierzchni mieszkalnej łączą się trzy strefy podnoszące jakość życia: aktywność ruchowa, wypoczynek i ekologia. W strefie Aurec Active znajdują się sale fitness i pilates, a także plenerowa siłownia dostępna tylko dla mieszkańców. Dla najmłodszych lokatorów Aurec Home przygotował edukacyjne place zabaw i przestrzeń wodną. Rodzice mogą odpocząć na wygodnych ławkach solarnych lub w zrelaksować się w kawiarniach zlokalizowanych na terenie osiedla. A to wszystko w dogodnej lokalizacji, zaledwie 15 minut od centrum miasta.

–  W budynkach instalujemy rozwiązania ekologiczne, m.in.: panele fotowoltaiczne, wentylację mechaniczną, gruntowe wymienniki ciepła czy odzysk wody deszczowej. Działania te służą ekologii i przekładają się na obniżenie kosztów utrzymania terenów, które stanowią część bieżących opłat ponoszoną przez mieszkańców w ramach czynszu – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Kolejnym projektem w sprzedaży jest Fabrica Ursus, która powstaje na dawnych terenach Ursusa. W tym przypadku połączono nowoczesną zabudowę z tym, co pozostało. Można powiedzieć, że Aurec Home uratował to, co zostało z fabryki. Jest duże zainteresowanie mieszkaniami, bardzo często kupują je dzieci byłych pracowników Ursusa.

– Często tu przyjeżdżam i rozmawiam z ludźmi. To często są bardzo sentymentalne i piękne historie. Dlatego postanowiliśmy postawić tutaj dokumentację historyczną tego miejsca – opowiada Mariola Żak. W projektach dewelopera są osiedla My Forest i My River. W pierwszym przypadku mieszkańcy będą mieli do dyspozycji kawałek prywatnego lasu, w drugim – rzekę. Biorąc pod uwagę, że wszystko to niedaleko centrum Warszawy, wypada tylko pozazdrościć. To właśnie cechuje Aurec Home: solidne, ale niekonwencjonalne budowanie oraz świetne tereny.

Aurec Home to deweloper, który mimo że jest dość młodą marką na polskim rynku, dokonał wiele. Buduje niestandardowo, ma jasną wizję i wie, czego oczekują nabywcy mieszkań. W jego DNA jest ekologia i zrównoważony rozwój. W tym roku Aurec Home otrzymał kolejną prestiżową nagrodę Symbol Komfortowego Mieszkania 2022. 

Podziel się:

Nastepne

<strong>Ósmy rok nie podnoszą podatków. To ewenement!</strong>

pt. gru 30 , 2022
Zdecydowana większość samorządów coraz chętniej i głębiej sięga do kieszeni mieszkańców. Trzeba oddać sprawiedliwość, że często nie mają wyboru, ponieważ dochody samorządów maleją, a obciążenia obowiązkami są coraz większe. Przykładowo oświata mająca być w teorii finansowana z subwencji oświatowej, w coraz większym stopniu opiera się dochodach z podatków lokalnych. Tymczasem władze Ostrowca Świętokrzyskiego zdecydowały się nie podnosić stawek podatków lokalnych i to już ósmy rok z rzędu. To ewenement na samorządowej […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie