Budowanie to sztuka

eweloperska Grupa Lalak działa na terenie Lublina. Buduje oraz inwestuje w sektorze nieruchomości komercyjnych i deweloperskich. Dysponuje bogatą ofertą powierzchni na wynajem oraz atrakcyjnymi mieszkaniami w stanie deweloperskim.

Budowanie to sztuka – Monitor Rynkowy


Od ponad 3 lat Lalak Development realizuje w Lublinie inwestycję deweloperską Diamentowe Wzgórze przy ul. Wolińskiego. Osiedle znajduje się w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego i Lasu Dąbrowa. Docelowo to kompleks 8 nowoczesnych budynków z mieszkaniami w metrażach od 27 do 132 m kw.

Inną inwestycją firmy jest osiedle Felin Park usytuowane we wschodniej części Lublina, w rejonie ulic Droga Męczenników Majdanka i Józefa Franczaka „Lalka”. Całość obejmuje cztery budynki mieszkalne o czterech kondygnacjach ze 144 funkcjonalnymi mieszkaniami.
W II kwartale 2021 roku Lalak Development rozpoczął budowę apartamentowca CHODŹKI RESIDENCE. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie życie i bliskość z naturą. Nowoczesny design apartamentowca wyróżnia się na tle otoczenia. Na terenie inwestycji rozmieszczonych zostanie 270 funkcjonalnych mieszkań i apartamentów o powierzchni od 27 do 126 m kw. Teren inwestycji znajduje się w dzielnicy Czechów z szybkim i łatwym dojazdem do centrum i innych dzielnic, a zatem będzie tu spełniona koncepcja tzw. „15-minutowego miasta”.

Budowanie to sztuka – Monitor Rynkowy

Nową inwestycją spółki jest osiedle Diamentowe Tarasy w dzielnicy Wrotków. To kameralne i nowoczesne osiedle dla wszystkich, którzy przy wyborze mieszkania kierują się wygodą, dobrym wykonaniem oraz koncepcją zrównoważonego rozwoju. W planach na 2022 rok są kolejne prestiżowe inwestycje w Lublinie, tj. przy ul. Morwowej, Chodźki, Koncertowej, Wolińskiego, Narcyzowej i Jemiołuszki.

Wszystkie realizowane przez Grupę Lalak projekty wyróżniają się ciekawą architekturą, dbałością o szczegóły, solidnością wykonania, zresztą sam deweloper cieszy się od kilkunastu lat dobrą opinią i dynamicznie się rozwija.

Grażyna Herich

Budowanie to sztuka – Monitor Rynkowy

Podziel się:

Nastepne

Amy Cuddy - Wstań

czw. kwi 28 , 2022
Unieś ręce lub stań w pozie Wonder Woman – poczujesz odwagę i siłę i zmienisz swoje nastawienie do czekającego cię zadania na bardziej pozytywne. To biologia działa na twoją korzyść! Amy Cuddy pokazuje, jak dzięki prostym trikom możesz pokonać poczucie bezsilności. Poparta naukowymi dowodami rewolucyjna teoria autorki mówi, że pewność siebie można wytrenować! Wystarczą 2 minuty, by za pomocą swojego ciała zmienić stan umysłu. Amy Cuddy wcale nie miała być […]
Amy Cuddy - Wstań – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie